KONTAKT
KONTAKT
Jak pomagamy naszym Klientom?

Twój sukces
to nasz obowiązek! 💪

Sprawdź case’y z naszej współpracy z firmami m.in. z branży IT & tech. Dowiedz się, w jaki sposób dzięki szkoleniom angielskiego od CoAction udało się np. zwiększyć zyski, zrealizować cele biznesowe, a także polepszyć employer branding i samopoczucie specjalistek oraz specjalistów!

„Na początku wybraliśmy cele, na których się skupiamy. Prowadzimy biznesowe konwersacje, gdzie jest dużo przydatnego słownictwa i możliwości do eliminowania błędów […]”.
Średnia ocena szkoleń 4,75/5
Początek współpracy 2021 r.
Poznaj nasze sposoby na wyszkolenie >50 osób do poziomu C1
„[…] To, że uczycie nie tylko angielskiego, ale też umiejętności, takich jak prezentowanie czy negocjowanie po angielsku, wpływa realnie na naszą komunikację z klientami i partnerami”.
Mateusz Kubiczek, CEO
Liczba uczestników ponad 15 osób
Początek współpracy 2020 r.
Dowiedz się, jak przeszkoliliśmy ponad kluczowych ludzi w TSH
„Zauważyliśmy poprawę. Język jest płynniejszy, śmiały. Nie boimy się rozmawiać po angielsku […]”
Jagoda Anusiewicz, Head of Operations
Liczba szkoleń 25+
Początek współpracy 2018 r.
Sprawdź, co udało się osiągnąć dzięki nauce angielskiego z CoAction
„Dzięki CoAction nowi klienci wybrali nas do współpracy − zobaczyli, że poziom angielskiego developerów jest bardzo dobry […]”
Michał Piórkowski, CEO & Co-founder
Liczba szkoleń 30+
Początek współpracy 2016 r.
Zobacz, co zmieniło się na lepsze w Visuality za sprawą naszych szkoleń

Od 10 lat jesteśmy partnerem najmocniejszych graczy na rynku IT & tech w nauce języka angielskiego

Dlaczego firmy i specjaliści nam ufają?

Pomagamy w rozwoju biznesów
oraz ludzi dzięki językowi angielskiemu

Wybierają nas m.in. założyciele, menedżerowie i specjaliści z topowych polskich software house’ów, agencji product & design oraz firm technologicznych. Sprawdź potwierdzone opinie o naszych szkoleniach od ponad 70 osób!

Jaki będzie następny krok?

Na początek umówmy się na discovery call

Nasi Klienci zazwyczaj próbowali wcześniej różnych rozwiązań − angielskiego w szkołach językowych, z lektorem, z native speakerem, w aplikacji. Są również tacy, którzy po raz pierwszy zabierają się za angielski w kontekście zawodowym. Często dopiero po spotkaniu z nami dochodzą do sedna wyzwania, z jakim się mierzą. Dlatego chcemy z Tobą porozmawiać.

W CoAction uważamy, że nauka angielskiego pod kątem zawodowym powinna być zaprojektowana wokół bardzo konkretnych celów. Muszą one wynikać z jasno zdefiniowanych przykładów użycia języka w danej roli oraz poziomu „poczucia” się dobrze w komunikacji po angielsku. Klucz to jej jakościowe wykorzystanie − u Ciebie, pracownika (jeśli organizujesz szkolenia w firmie), a także u Twoich rozmówców − klientów, zespołu, partnerów biznesowych.

Ma to dla Ciebie sens? Zobacz, co jeszcze omówimy na discovery callu, a następnie od razu wybierz dogodny termin spotkania online!

angielski dla firm online
Przemysław Fidzina CEO
TAK, umawiam DISCOVERY CALL!