KONTAKT
KONTAKT
Wracam do listy wszystkich case study

Jak pomogliśmy ponad 50 pracownikom design house’u tonik w komunikacji po angielsku? [CASE STUDY]

Brzmi jak amerykański sen? A to Polska właśnie! tonik − design house z serca Wielkopolski − bo z siedzibą na poznańskich Jeżycach, zgłosił się do nas w 2021 roku z konkretnym, ale bardzo wymagającym wyzwaniem. Co było tą trudnością? W jaki sposób poradziliśmy sobie z rzuconą rękawicą? O tym opowiadamy w tym case study!

Klient

tonik

Branża

IT | design studio

Kiedy

od 2021 r.

Klient

Zacznijmy od tego, żeby pokrótce wyjaśnić Ci, co na co dzień robią ludzie w toniku. Słowem wstępu − tonik to polski design house współpracujący głównie z klientami zagranicznymi. Około 98% projektów prowadzą dla firm z USA, głównie startupów. Nice!

Specjalizują się w usługach związanych z brand designem, web designem i tworzeniem całych produktów. Firma opiera się na pracy product designerów, którzy jednocześnie pełnią rolę konsultantów i wykonawców. Współpracują ze specjalistami z całego kraju.

Wyzwanie

tonik zgłosił się do nas, mając już wcześniejsze doświadczenie z kursami angielskiego prowadzonymi przez wewnętrznych lektorów. Jednak ani management, ani HR, nie miał pewności co do tego, czy: zajęcia odzwierciedlają potrzeby firmy oraz specjalistów − czyli są w pełni wartościowe dla obu stron i realnie wpływają na komunikację pracowników i tym samym customer experience klientów.

Cel

Po kilku rozmowach z HR Managerką Martyną Anessi i po bliższym przyjrzeniu się sytuacji, udało nam się potwierdzić, że wszyscy pracownicy tonika powinni mieć angielski na poziomie C1. Tylko wtedy poczują się w pełni swobodnie w komunikacji z zagranicznym klientem.

Opisując proces w szczegółach, zaczęliśmy od pytania: „Czy badaliście poziom języka angielskiego wśród pracowników pod kątem ich roli w firmie i tego, jakie obowiązki wykonują?”.

Projekt w liczbach − nasz przepis na dobry tonik

0,7/5 wynosi średnia ocena naszych szkoleń językowych
0% Kursantek i Kursantów oceniło nas na 4 lub 5
0% osób uważa, że szkolenie jest spójne z wyznaczonymi celami
0% uczestników poleciłoby szkolenie znajomym i rodzinie

„Angielski to narzędzie w codziennej pracy. CoAction uczy naszych pracowników praktycznej komunikacji − precyzyjnego języka niezbędnego w obsłudze klientów z USA. Lepszy angielski przekłada się bezpośrednio na zadowolenie naszych partnerów biznesowych”.

Martyna Anessi Head of People
Jakie kroki podjęliśmy, aby osiągnąć założone cele?

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?

 

Zastanawiasz się, jakie są praktyczne efekty szkoleń z angielskiego od CoAction, które organizujemy w toniku?

 

Nic prostszego! Koniecznie sprawdź nasze wspólne #successstory w wygodnym PDF-ie. Niech dobre nowiny idą w świat! 😎

TAK, CHCĘ POZNAĆ CAŁE CASE STUDY!
Jaki będzie następny krok?

Na początek umówmy się na discovery call

Nasi Klienci zazwyczaj próbowali wcześniej różnych rozwiązań − angielskiego w szkołach językowych, z lektorem, z native speakerem, w aplikacji. Są również tacy, którzy po raz pierwszy zabierają się za angielski w kontekście zawodowym. Często dopiero po spotkaniu z nami dochodzą do sedna wyzwania, z jakim się mierzą. Dlatego chcemy z Tobą porozmawiać.

W CoAction uważamy, że nauka angielskiego pod kątem zawodowym powinna być zaprojektowana wokół bardzo konkretnych celów. Muszą one wynikać z jasno zdefiniowanych przykładów użycia języka w danej roli oraz poziomu „poczucia” się dobrze w komunikacji po angielsku. Klucz to jej jakościowe wykorzystanie − u Ciebie, pracownika (jeśli organizujesz szkolenia w firmie), a także u Twoich rozmówców − klientów, zespołu, partnerów biznesowych.

Ma to dla Ciebie sens? Zobacz, co jeszcze omówimy na discovery callu, a następnie od razu wybierz dogodny termin spotkania online!

angielski dla firm online
Przemysław Fidzina CEO
TAK, umawiam DISCOVERY CALL!