KONTAKT
KONTAKT
Angielski w IT indywidualnie z Lektorem

Speak English like a pro.

Don’t let your next opportunity slip away!

 

Angielski w IT online z CoAction – tak spersonalizowanego szkolenia doświadczysz tylko u nas.

angielski w IT indywidualnie Project Manager Scrum Master Developer Your role in IT!👩🏻‍💻👨🏻‍💻 Analyst Software Engineer UX/UI Designer


Dowozimy angielski w IT online. Dla najlepszych.

Poznaj angielski w IT indywidualnie online

Ile tracisz ucząc się angielskiego na chybił trafił?

Zastanów się, czy to nie Twoja historia…

Jesteś ekspertem, ale gdy przechodzisz na angielski, tracisz charyzmę?  

Stresujesz się, że Twoja wymowa i inne braki stawiają Cię w złym świetle?  

Blokada przed mówieniem spowalnia Twój rozwój zawodowy?  

Radzisz sobie z angielskim, ale chcesz brzmieć bardziej profesjonalnie?

Czytaj dalej
Co możemy Ci zaproponować?

Magia dzięki know-how

Szukasz doświadczonego sparingpartnera dla swojego angielskiego? Trenera, z którym przećwiczysz rozmowy z klientem i który umiejętnie Cię poprawi lub podsunie lepszy zwrot?

Jesteś w dobrym miejscu!

Zacznij szkolić się online z ludźmi, którzy rozumieją kontekst Twojej roli, czują technologię i biznes, a przy tym łączą perfekcyjny angielski z warsztatem metodycznym.

angielski w IT indywidualnie
Nowa praca, przełamanie blokady językowej, nabranie pewności siebie…

Nasi Klienci żałują tylko tego, że tak późno do nas trafili!

Wymagania na rynku IT rosną Ale my wiemy, jak doprowadzić Cię do takiego poziomu operowania angielskim, byś zyskał(a) realną przewagę na rynku.

 

 

Angielski w IT indywidualnie – rodzaje szkoleń i ceny

Po konsultacji i audycie z naszą doświadczoną Metodyk zarekomendujemy Ci rodzaj, formę i długość szkolenia, które najlepiej zrealizuje Twoje cele. Nasze ceny zaczynają się od 165 zł za 60 min. Jesteśmy pewni naszej jakości, możesz nas sprawdzić w okresie próbnym.

English for IT

🚀Nauczysz się komunikować aspekty techniczne za pomocą profesjonalnego, biznesowego angielskiego. To spersonalizowane pod Twoją rolę zajęcia online 1-1 z Lektorem w tempie dostosowanym do Ciebie. Zyskasz płynność oraz pewność siebie podczas eventów scrumowych, spotkań z klientem czy biznesowego small talku. Po tym szkoleniu płynnie dogadasz się zarówno z zespołami ekspertów jak i biznesem.

Technical English

👨‍💻 Na tym szkoleniu opanujesz w mowie techniczny angielski z zakresu swojej roli. Jeśli nie znasz języka branżowego, nauczymy Cię go – w Twoim obszarze zawodowym. Jeśli znasz specjalistyczne słownictwo, ale biernie, bo dużo czytasz i słuchasz, zaktywizujemy je w mowie i wyposażymy Cię w nowe zwroty. Nauczymy Cię też ich prawidłowej wymowy. Zakres języka specjalistycznego dobieramy tak, żeby przygotować Cię do rozmów technicznych po angielsku. Zacznij wykorzystywać techniczny angielski w praktyce.

English+Skills

📈 To warsztaty, dzięki którym skille biznesowe, które masz opanowane po polsku przeniesiesz na grunt międzynarodowej komunikacji. Wystąpienia publiczne, warsztaty discovery dla klienta, poprowadzenie szkolenia lub spotkania np. kick-offu projektu, prezentacji lub negocjacji – pod te umiejętności wyposażaliśmy już klientów w odpowiedni zakres języka. Podczas tych szkoleń trwających od 5 do 15 godzin podszlifujemy Twój angielski pod wybraną umiejętność biznesową albo przygotujemy Cię pod konkretne wydarzenie. Zyskaj mocne skille biznesowe po angielsku.

Job Interview

🎯 Udowodnij przyszłemu pracodawcy znajomość języka angielskiego z branży IT i polepsz swoje perspektywy zawodowe! W czasie intensywnych warsztatów od 5 do 15 godzin nauczymy Cię języka niezbędnego, aby sprawnie opowiedzieć o doświadczeniu zawodowym, wiarygodnie przedstawić mocne strony oraz konkretnie, ale z klasą rozmawiać o wynagrodzeniu. Poznasz techniki kompensacyjne, które pozwolą Ci uniknąć wpadek, a symulacja pytań rekrutacyjnych zwiększy Twoją pewnością siebie na rozmowie kwalifikacyjnej. Udowodnij przyszłemu pracodawcy gotowość do wejścia w anglojęzyczne projekty i zyskaj lepsze perspektywy zawodowe!

Nie wiesz od czego zacząć?

Porozmawiajmy o Tobie!

Nie czekaj, aż ominie Cię kolejna szansa zawodowa. 

Pozwól poprowadzić się przez proces poznawania języka, który przyspieszy Twoją karierę w IT. Na 30-minutowej konsultacji odkryjemy Twoje cele, które dadzą Ci motywację do skutecznego działania. Następnie podczas audytu z naszą Metodyczką doświadczysz na sobie, jak możemy Cię wyszkolić. 

Skontaktuj się i zobacz, jak CoAction odczarowuje dla Ciebie angielski w branży IT! 

newsletter business english for it
Natalia Sobieszczuk Key Account Manager
TAK, chcę porozmawiać!

Otrzymaj darmowy ebook ze zwrotami po angielsku

Odkryj moc newslettera
Business English 4 IT!

Jeszcze nie wiesz, czy warto rozwijać Twój angielski w IT indywidualnie z nami? Zapisz się na newsletter “Business English 4 IT”! Na dobry początek na swoją skrzynkę otrzymasz ebook „36 phrases for daily scrums”.

jak skutecznie uczyć się angielskiego
Dziękujemy!

Zaraz otrzymasz ebooka na swoją skrzynkę!

Angielski w IT indywidualnie – najczęstsze pytania

Ceny naszych szkoleń zaczyna się od 165 zł za 60 minut. Ostateczny koszt wyszkolenia jest uzależniony od rodzaju kursu i wielkości pakietu godzin. Po konsultacji i audycie otrzymasz od nas rekomendację szkoleniową wraz z wyceną działań pozwalających na realizację Twoich celów w kilku wariantach.

Uważamy, że naukę angielskiego można ubrać w dobrze zaplanowane szkolenie, które powinno trwać tyle godzin, ile potrzeba do zrealizowania Twoich celów. Nie dłużej i nie krócej. My proponujemy Ci merytorycznie uzasadnioną propozycję i naszą wizję jej realizacji, ale ostatecznie to Ty decydujesz, czy lub jak długo chcesz z nami zostać. 

Do Twojej dyspozycji są pakiety szkoleniowe różnej długości: 15, 30, 60 czy 120 godzin. 
W przypadku warsztatów liczba godzin może być mniejsza – od 5 do 15 godzin.
Regularne zajęcia (oprócz intensywnych warsztatów) trwają od 30 do 90 minut, w zależności od Twoich preferencji, potrzeb i rekomendacji naszych Metodyków. 

Rozumiemy, że czasem wyniknie coś niespodziewanego i to jest okej. Możesz odwołać lub przesunąć zajęcia bez straty z minimum 24-godzinnym wyprzedzeniem. Ponieważ nasi Lektorzy prowadzą głównie zajęcia indywidualne, są też bardziej elastyczni co do przekładania zajęć na inny dzień lub godzinę w danym tygodniu albo ich nadrabiania.  

Tak, Lektor(ka) podczas zajęć posługuje się wyłącznie językiem angielskim. 

Szkolenie odbywa się całkowicie po angielsku, aby skokowo budować w Tobie poczucie, że Twój język angielski sprosta każdej sytuacji. Z zajęć na zajęcia wzrośnie Twoja pewność siebie i duma z lepszej wymowy czy bogatszego słownictwa.

Kurs języka angielskiego dla specjalistów IT dopasowujemy pod Twoją rolę. Niezależnie czy jesteś programistą, analitykiem, architektem oprogramowania, administratorem, testerem, inżynierem danych czy automatyki przemysłowej, UX/UI designerem, DevOpsem, product ownerem, scrum masterem lub project managerem (słowem już chyba w każdej roli w IT i technologii uczyliśmy 😊) dobieramy Ci odpowiedniego lektora i wyznaczamy ścieżkę skutecznej nauki języka angielskiego.

Nasze metody nauki języka angielskiego obejmują daleko idącą personalizację i wykorzystanie realistycznych materiałów odzwierciedlających Twoje zadania w codziennej pracy. Proces powtórek oraz nieustanne otrzymywanie informacji zwrotnej pod kątem poprawności, poziomu zaawansowania i dopasowania do sytuacji, stanowią nieodłączny element nauki. 

Nie wydłużamy sztucznie szkolenia, dokładając niepotrzebnych elementów! Oczywiście po drodze poznajesz najważniejsze zagadnienia gramatyczne i niezbędne słownictwo, ale dla nas nadrzędny jest Twój cel. Słownictwo poznajesz w formie całych wyrażeń, a nie pojedynczych słówek, co przekłada się na poprawę Twojej płynności i swobody mówienia z zajęć na zajęcia. 

Stosujemy szereg skutecznych i sprawdzonych narzędzi, które poszerzają Twoją znajomość angielskiego. Dzięki spersonalizowanym (tylko pod Ciebie) fiszkom skuteczniej zapamiętasz nowe słownictwo. 

Wykorzystujemy również autorskie narzędzia takie jak Training Outline, czyli Twój przewodnik po celach i ich realizacji. Co zajęcia Twój Lektor prowadzi dla Ciebie Training Report, w którym ćwiczysz nowe zwroty oraz szlifujesz poprawność wypowiedzi ze wsparciem od Twojego Lektora.    

 

Dobry angielski w IT to must have. Bardzo dobry angielski to natomiast szansa na rozwój zawodowy, co potwierdzają historie naszych Klientów. Bierny angielski zapewne wystarczy pod samą dokumentację, ale jeśli chcesz się rozwijać i pracować z biznesem to precyzyjny, profesjonalny angielski w mowie powinien być dla Ciebie priorytetem. 

Angielski z nami zapewni Ci również komfort psychiczny w rozmowie po angielsku z klientem czy przyszłym pracodawcą. A poza tym – warto porównać zarobki w IT w Polsce i np. te w USA.

Angielski w IT indywidualnie z CoAction to akcelerator Twojej kariery. Zacznij praktyczny kurs angielskiego 1 na 1 i weź udział w międzynarodowych projektach albo sięgnij po wcześniej niedostępną, wymarzoną pracę!

Jako Twój przewodnik odkryjemy przed Tobą magię profesjonalnego angielskiego i to wszystko w 100% zdalnie, bez wychodzenia z domu!

Nasze szkolenia pozwalają Uczestnikom skuteczniej komunikować się z zagranicznymi klientami w języku angielskim, skupić się na jakości utrzymywanych relacji biznesowych i efektywniej współpracować w międzynarodowym środowisku IT. 

Nie czekaj i przetestuj angielski w IT indywidualnie z CoAction!