KONTAKT
KONTAKT

Angielski w IT indywidualnie

Inwestycja w angielski indywidualnie
to Twój zysk

Nauczymy Cię angielskiego w IT indywidualnie. Takiego języka angielskiego, który przyda Ci się w Twojej roli. Ułatw sobie codzienne obowiązki – popraw umiejętności językowe po angielsku!

jak uczyć się angielskiego Front-end developer Project Manager TWOJA ROLA W IT! 👩🏻‍💻👨🏻‍💻 Scrum Master UX/UI Designer Back-end developer

Od 10 lat jesteśmy partnerem w nauczaniu języka
angielskiego dla najmocniejszych graczy na rynku IT

Skończ z frustracją wynikającą z Twojego poziomu i popraw język angielski, którego używasz w pracy w IT

angielski w IT indywidualnie - dla specjalistów IT, programistów i deweloperów

Czujesz, że czasami brakuje Ci słów lub odpowiedniego określenia podczas rozmowy po angielsku?

 • Zyskaj wiarygodność w oczach klientów i przełożonych dzięki swobodnej komunikacji, zachowując swoją eksperckość!
 • Wchodź z klientami zagranicznymi w merytoryczną dyskusję i przedstawiaj im swój punkt widzenia − sprawnie, dyplomatycznie oraz asertywnie, bez bariery językowej.
 • Nie bój się argumentować swojego stanowiska tylko przez braki komunikacyjne. Zwiększ pewność siebie i prezentuj, negocjuj lub poprowadź spotkanie po angielsku tak, jak to robisz w języku polskim.
Michał Durys Web & UI/UX Designer
„Szkolenie z CoAction osadzone w English for IT pomogło mi rozwinąć skrzydła i przełamać barierę, którą miałem podczas rozmów z klientami. Moja Lektorka wyciągnęła ze mnie wszystko, co najlepsze − teraz absolutnie nie stresuje się przed spotkaniem z zagranicznym klientem!”.

Chcesz prezentować się z jak najlepszej strony na rozmowach rekrutacyjnych i na Client Interview?

 • Bądź wartościowym kandydatem na wymagającym rynku IT − nie tylko w Polsce, ale i na rynkach zagranicznych!
 • Stań o krok przed innymi kandydatami dzięki znajomości angielskiego – nauce autoprezentacji, zgrabnego przedstawiania case’ów, projektów i umiejętnego mówienia po angielsku o swoich mocnych stronach.
 • Bądź mocny w swojej branży i nie wychodź na słabszego specjalistę przez nieprecyzyjną komunikację w języku angielskim − pokaż firmie gotowość do inwestycji w Twój potencjał.
Bartłomiej Szymański Electronics Engineer
„Szkolenie bardzo dobrze zaplanowane, chyba najefektywniej spożytkowane 5 godzin w ostatnich latach. Mocno indywidualne podejście, dopasowane pod stanowisko, na które się aplikuje. Po 3 latach przerwy z językiem rozmowa o pracę przebiegła „śpiewająco”. Myślę, że to jeden z tych kursów, w których dokonuje się rzeczy niemożliwych”.

Poznaj nowoczesny i profesjonalny język angielski, który ułatwi Ci bycie liderem w zespołach w branży IT

kurs angielski biznesowy online

Masz problemy, żeby prowadzić po angielsku spotkania 1-1 i rozmawiać na miękkie tematy z zespołem?

 • Prowadź efektywnie teamy designerów i developerów składające się z osób różnej narodowości posługujących się językiem angielskim!
 • Wspieraj swoich ludzi − sformułuj im cele kompetencyjne według ich indywidualnych potrzeb i postaw na wartościową komunikację. Niech poziom Twojego języka angielskiego nie rodzi nieporozumień.
 • Przekazuj precyzyjnie wszystko, co masz na myśli na każdym daily, planningu czy retro! Postaw na kurs angielskiego online dający realny progres językowy. Nauka języka angielskiego z nami przekłada się na komfort w codziennej pracy.
Grzegorz Korzeniowski Senior Software Engineer & Team Leader
„Korzystam z English for IT w CoAction już od kilku lat. Czas i pieniądze zainwestowane w lekcje to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. Lektorzy zawsze są przygotowani. Nie ma nudy, efekty są szybkie oraz znaczące. Kiedy porównam siebie dziś vs sprzed szkolenia − to absolutna przepaść w poziomie języka. Udało się wykonać skok jakościowy, mimo tego, że jestem leniwy i nienawidzę uczyć się w domu. Szybko zyskałem wzrost pewności siebie, a także polepszyłem umiejętności prowadzenia rozmów biznesowych”.

Zależy Ci na tym, żeby efektywniej prowadzić projekty dzięki precyzyjnej komunikacji po angielsku?

 • Przedstawiaj płynnie swój punkt widzenia w języku angielskim w rozmowach z zagranicznym klientem, unikając nieporozumień i problemów komunikacyjnych.
 • Nie odstawaj poziomem języka angielskiego od ludzi ze swojego zespołu − czuj się swobodnie w komunikacji ze wszystkimi współpracownikami.
 • Naucz się komunikacji w konkretnym kontekście − np. na daily, retro czy discovery callu. Otoczenie języka technicznego zgrabnym komunikatem to podstawa do nawiązywania relacji oraz efektywnej pracy!
Łukasz Bielak Data Engineer
„Nauka języka osadzonego w IT to przede wszystkim bardzo profesjonalne szkolenie dostosowane do indywidualnych potrzeb. Świetny kontakt z Lektorem gwarantuje bezstresowe zajęcia i rozwijanie również tej codziennej, nieformalnej komunikacji. Polecam serdecznie CoAction!”.

Znajdź lepiej płatną pracę w IT i prowadź ambitniejsze projekty dzięki profesjonalnemu angielskiemu

angielski w IT online

Nie możesz awansować na wyższe stanowisko w obecnej firmie?

 • Nie czekaj na „ławeczce” − mów o skomplikowanych tematach z IT w przystępny sposób! Uda Ci się to dzięki nauce języka angielskiego ukierunkowanego na rozwój umiejętności niezbędnych na Twoim stanowisku.
 • Zapomnij o brakach w kompetencjach językowych na spotkaniach z osobami, których pierwszym językiem jest język angielski lub mającymi lata doświadczenia w pracy po angielsku.
 • Sprawnie posługuj się językiem angielskim w swojej firmie, żeby obyć się z klientem w globalu, a przełożeni przestaną pomijać Cię przy obsłudze międzynarodowych projektów.
Rusłana Niedaszkowska UX/UI Art Director
„Gorąco polecam CoAction tym osobom, które chcą naprawdę podnieść swój poziom języka angielskiego w obszarze IT. Do atutów całego szkolenia należą przede wszystkim: wysoki poziom organizacyjny, profesjonalny poziom nauczania, indywidualny program i pogłębianie słownictwa zawodowego. Czyli wszystko, co potrzebne do osiągnięcia wyników!”.

Szukasz nowej pracy w firmie obsługującej zagranicznych klientów?

 • Dołączaj do ciekawszych, lepiej płatnych projektów! Mów i czuj się swobodnie w komunikacji używając języka angielskiego w branży IT.
 • Postaw na efektywną naukę dla osób dorosłych odpowiadającą Twoim celom. Nasze kursy angielskiego szybko oraz skutecznie wyeliminują braki i poprawią umiejętności komunikacyjne do poziomu niezbędnego do pracy w nowej firmie.
 • Język angielski, jakiego potrzebujesz na konkretnym stanowisku − developera, designera, PM-a, analityka czy też salesa w IT. Nauczysz się go dzięki dopasowanemu, indywidualnemu planowi nauki języka angielskiego.
Dawid Mszanowski Backend Engineer
„Od początku szkolenia English for IT czułem się wysłuchany, bo poprosiłem o skupienie się na nauce mówienia. Lektor cudownie się tutaj spisał, bo układał zajęcia właśnie pod moje preferencje. Kilka razy zdarzyło się, że lekcje przeciągnęły się i nie było z tym problemu, pełna elastyczność. Kontakt pomiędzy nami był luźny, ale bardzo konkretny”.
Dlaczego specjaliści IT nam ufają?

Pomagamy w rozwoju zawodowym dzięki językowi angielskiemu

Wybierają nas m.in. założyciele, menedżerowie i specjaliści z topowych polskich software house’ów, agencji product & design oraz firm technologicznych. Sprawdź potwierdzone opinie o naszych szkoleniach od ponad 70 osób!

Skąd wiemy, że nasze szkolenia działają?

0+ przeszkolonych ekspertów i menedżerów IT
0+ firm z branży IT
0+ tysięcy przeprowadzonych godzin szkoleń
0.0 średnia ocen w Google i FB

Zobacz, co osiągnęli nasi Klienci − case study

„Zauważyliśmy poprawę. Język jest płynniejszy, śmiały. Nie boimy się rozmawiać po angielsku […]”
Jagoda Anusiewicz, Head of Operations
Liczba szkoleń 25+
Sprawdź, co udało się osiągnąć dzięki nauce angielskiego z CoAction
„Dzięki CoAction nowi klienci wybrali nas do współpracy − zobaczyli, że poziom angielskiego developerów jest bardzo dobry […]”
Michał Piórkowski, CEO & Co-founder
Liczba szkoleń 30+
Zobacz, co zmieniło się na lepsze w Visuality za sprawą naszych szkoleń
Chcesz poznać nowe zwroty niezbędne w angielskim w IT?

Bezpłatny e-book English for IT specjalnie dla Ciebie

Wystarczy, że podasz nam swój adres e-mail, a e-book 30 KEY IDIOMS FOR BUSINESS MEETINGS trafi prosto na Twoją skrzynkę. Dzięki nowym zwrotom lepiej zrozumiesz klienta i ożywisz język angielski, polepszając płynność mówienia o biznesie!

Chcesz nas bliżej poznać?

Skutecznie uczymy języka angielskiego w IT indywidualnie! 👩‍💻

Jako CoAction Business Language Trainers jesteśmy na rynku szkoleń od 2012 roku. Od początku uczyliśmy angielskiego osoby z branży technologicznej − czym wyróżniamy się do dziś.

W 2016 zaczęliśmy pierwszą współpracę z software housem − Visuality. I tak od polecenia do polecenia, poznając potrzeby branży software development & design, zbudowaliśmy swoją specjalizację − język angielski dla IT.

Wierzymy, że język angielski w IT indywidualnie w kontekście zawodowym to coś więcej niż zwykły kurs czy nauka w aplikacji − to podstawa do realizacji indywidualnych celów związanych z pracą.

kurs języka angielskiego dla firm

FAQ − często zadawane pytania do CoAction

Agnieszka Lasoń-Kurzela Deputy CEO: Customer Success

Masz więcej pytań?

Skontaktuj się z nami, a doradzimy Ci w kwestii szkoleń z języka angielskiego w Twojej firmie!

Nie jesteśmy stacjonarną szkołą językową. Prowadzimy głównie zajęcia online. Każde szkolenie z naszej oferty jesteśmy w stanie od początku do końca przeprowadzić zdalnie i co najważniejsze − zrobić to skutecznie.

Skąd pomysł na nauczanie języka angielskiego prawie całkowicie zdalnie?

Wielu naszych Klientów biznesowych sporo podróżuje lub pracuje w trybie remote. W związku z tym, żeby zachować tempo nauki podczas szkolenia, lekcje angielskiego przeprowadzamy z nimi przez internet. Aby zapewnić wysoką jakość komunikacji, w trakcie spotkań używamy sprawdzonej platformy do prowadzenia webinarów.

Język angielski dla IT to kurs angielskiego online, który stanowi personalizację biznesowego angielskiego (skrojonego pod obowiązki zawodowe) w kierunku języka, który się przydaje w danej roli w firmie. W IT zazwyczaj chodzi o „ubranie” języka technicznego w komunikat zrozumiały zarówno dla klienta, jak i osoby technicznej, z którą się rozmawia. Dodatkowo trzeba znać kontekst w interakcjach typowych dla IT.

Nasze plany szkoleniowe opierają się na nauczaniu komunikacji potrzebnej np. w konkretnych eventach scrumowych − żeby dysponować w mowie/piśmie słownictwem, strukturami, a także językiem funkcyjnym, które są niezbędne w efektywnym dogadaniu się na daily, retro czy sprint review.

W profesjonalnym nauczaniu języka angielskiego rozróżnia się podział na General English − czyli język angielski używany w codziennych, ogólnych rozmowach bez specyficznego kontekstu zawodowego (praca, nauka, wąski zakres zainteresowań), a także Business English, na którym my się skupiamy. Rozumiemy go jako język angielski szlifowany pod konkretną rolę pod konkretne potrzeby i okoliczności. Z nami nauczysz się tylko takiego angielskiego, który będzie związany z kontekstem i obszarem, jakiego będziesz potrzebować − bez wchodzenia w tematy np. prawnicze czy ekonomiczne, jeśli to nie Twoje branże.

Jeśli w Twojej obecnej firmie znacie język angielski techniczny albo korzystacie z niego biernie − odpowiednio nakierujemy Cię do aktywnego korzystania z niego w mowie/piśmie.

Większość celów naszych Klientów realizujemy podczas szkoleń z lektorami_kami niebędącymi native speakerami. Jednak współpracujemy również z native speakerami m.in. z USA i Wielkiej Brytanii. Dopiero po ustaleniu Twoich potrzeb doradzimy, czy nauczyciel języka angielskiego, z którym będziesz miał(a) zajęcia indywidualne, powinien być native speakerem, czy nie jest to konieczne. Narzędzia, rodzaje szkoleń i − co najważniejsze − nasi_sze Lektorzy_ki, dobierani_e są tak, aby zmaksymalizować realizację celów nauki.

W CoAction nie zajmujemy się w 100% typowym outsourcingiem Lektora_ki jak inne szkoły czy też zapewnieniem Lektora_ki do ogólnych konwersacji. Nie są to typowe zajęcia konwersacyjne, a spersonalizowany kurs angielskiego online. Za naszymi szkoleniami idzie odgórna, systemowa metodyka, którą stosuje każdy pracujący z nami lektor języka angielskiego. Mamy te same standardy dla Lektorów_ek z każdego kraju, a także dodatkowo szkolimy ich/je z uczenia specjalistów stricte z branży technologicznej. Każdy z nich ma świetne umiejętności językowe. Wybierając CoAction, stawiasz więc na nauczanie angielskiego w IT indywidualnie w przemyślanym, spójnym systemie.

Poziom oraz jakość angielskiego, biegłość i umiejętność nie tylko nauczania języka angielskiego, ale również konkretnie Business English − to tylko niektóre kryteria rekrutacyjne, które przyjęliśmy dla naszego Zespołu Lektorskiego. Część z naszych Lektorów_ek ma również doświadczenie biznesowe lub jest zainteresowana szeroko rozumianym biznesem.

To prawda, nie mamy cennika na stronie i nie będziemy go dodawać. Wynika to z filozofii naszego podejścia — jak wygląda nauka języka angielskiego z nami. 

Cena szkolenia zależy m.in. od konkretnego pakietu czy rodzaju kursu. Możemy je zarekomendować dopiero po tym, jak wspólnie wyznaczymy cele i sprawdzimy Twój poziom angielskiego.

Nie uczymy w systemie pay as you go, który zakłada, że kurs nie ma końca ani początku. W CoAction stawiamy na mierzalne cele do zrealizowania w określonym czasie − z przystankami na rewizję realizacji kamieni milowych.

Nasi Kursanci_tki wybierają język angielski z nami, dlatego, że osiągamy efekty. Płacą nie za nic niewnoszące konwersacje, które mogą być przyjemne, ale za szkolenia z konkretnymi założeniami, realnie rozwijające ich komunikację w branży IT. Oczywiście nauka języka angielskiego powinna odbywać się w miłej atmosferze. Przyjazna atmosfera to podstawa dobrego kontaktu pomiędzy uczestnikami kursów a Lektorami. Jednak nie powinien to być główny atut dla osoby szukającej odpowiedniego kursu angielskiego online.

Nie oferujemy typowych lekcji próbnych angielskiego online.

Jednak, żebyś miał_a 100% pewność, że nie kupujesz kota w worku, przed rozpoczęciem szkolenia dajemy Ci szansę na sprawdzenie, w jaki sposób pracujemy. Pokazujemy to w trakcie spotkania Demo, podczas którego poznajesz nasze kluczowe narzędzia, w tym m.in. Training Report − w którym zbieramy cały feedback ze szkolenia i dane do śledzenia Twoich postępów.

Już na tym etapie jesteś w stanie rozpoznać, czy nasze podejście pasuje do tego, co chcesz osiągnąć dzięki nauce komunikacji po angielsku.

Tak jak wspominaliśmy w punkcie: Czy prowadzicie zajęcia z native speakerami?, wybierając CoAction, kupujesz cały system nauki pełen spójnych, wysokich standardów, a nie typowy outsourcing konkretnego lektora_ki. Ponadto dajemy Ci szansę zmiany Prowadzącego_ą zajęcia po pierwszych 6 spotkaniach. Bierzemy odpowiedzialność za efekty nauki, ale pamiętaj, że jest to możliwe tylko wtedy, jeśli jako Kursant_ka zaangażujesz się w pracę własną.

To zależy.

Często dostajemy w zapytaniach gotowe pomysły na organizację zajęć (w tym np. częstotliwość i ich długość) od przyszłych Kursantów, którzy podają dużo szczegółów. Chodzi o uzyskanie konkretnych danych do porównania ofert. 

W CoAction nie podamy Ci takich informacji z góry, bo zawsze chcemy poznać uzasadnienie oraz potrzeby idące za szkoleniem z angielskiego w IT indywidualnie i co ono ma Ci dać. Operujemy tylko tam, gdzie jesteśmy w stanie pokazać wpływ nauki z nami na Twoje cele zawodowe.

W przypadku regularnych szkoleń zazwyczaj rekomendujemy 90-minutowe zajęcia online. Taka długość najczęściej pozwala w pełni wykorzystać możliwości spotkania − w tym na powtórkę materiału (dzięki narzędziom Training Report i Quizlet), a także na skuteczną realizację nowego zagadnienia. Niemniej zapewniamy również lekcje angielskiego o długości 60, 90 oraz 120 minut. 

Co proponujemy w ramach nauki jeśli chodzi o język angielski w IT indywidualnie?

English for IT

🚀 Opakowujemy techniczny język IT w profesjonalny, angielski biznesowy! Język angielski w IT indywidualnie to spersonalizowane i regularne zajęcia online w tempie dostosowanym do Ciebie. Zyskasz płynność oraz pewność siebie podczas eventów scrumowych, spotkań z klientem lub zespołem − nauczysz się nowoczesnego języka angielskiego! Opcja na start zarówno dla osób technicznych, jak i z działów biznesowych (marketing, HR itd.).

Technical English

👨‍💻 Nauczymy Cię swobodnego i poprawnego używania technicznego angielskiego − dopasowanego do Twojej roli. Jako specjalista_ka IT (programista_ka, tester_ka, architekt_ka, PO, CTO itd.) zaczniesz wykorzystywać branżowy język angielski w praktyce. Zakres specjalistycznego słownictwa oraz jego wymowy dobieramy tak, żeby przygotowywał do rozmów technicznych po angielsku. Dobre uzupełnienie umiejętności ze szkolenia „Angielski w IT indywidualnie”.

English+Skills

📈 Dajemy Ci coś więcej niż tylko język angielski dla konkretnej umiejętności. Podczas warsztatów pokażemy, jak stworzyć przewagę komunikacyjną, wykorzystując profesjonalny język angielski w wąskim kontekście (prezentacja oferty, storytelling, pitch, negocjowanie, skuteczne spotkania, dyplomatyczna i efektywna obsługa klienta). Te zajęcia indywidualne sprawią, że nabierzesz pewności w każdej sytuacji biznesowej, z którą będziesz mieć do czynienia!

Job Interview

🎯 Podszlifujemy Twój język angielski pod rozmowy o pracę po angielsku! Podczas 5 godzin intensywnych warsztatów przejdziesz z Trenerką przez cały proces związany z Job Interview. Począwszy od analizy CV pod kątem jakości i poprawności języka angielskiego, przez wiarygodne opowiadanie o mocnych stronach oraz doświadczeniu, kończąc na symulacji pytań rekrutacyjnych. Wszystko nastawione na poszerzenie zakresu słownictwa, a także poprawności wypowiedzi!

Jaki będzie następny krok?

Na początek umówmy się na discovery call

Nasi Klienci zazwyczaj próbowali wcześniej różnych rozwiązań − był to język angielski w szkołach językowych, z lektorem, z native speakerem, w aplikacji. Są również tacy, którzy po raz pierwszy zabierają się za język angielski w IT indywidualnie. Często dopiero po spotkaniu z nami dochodzą do sedna wyzwania, z jakim się mierzą. Dlatego chcę z Tobą porozmawiać.

W CoAction uważamy, że język angielski w IT indywidualnie powinien być zaprojektowany wokół bardzo konkretnych celów. Muszą one wynikać z jasno zdefiniowanych przykładów użycia języka angielskiego w danej roli oraz poziomu „poczucia” się dobrze w komunikacji po angielsku. Klucz to jej jakościowe wykorzystanie − u Ciebie, a także u Twoich rozmówców − klientów, zespołu, partnerów biznesowych.

Ma to dla Ciebie sens? Chcemy dobrze zrozumieć Twoje potrzeby i motywacje, bo to wokół nich zaplanujemy cele nauki oraz plan szkoleniowy. Zobacz, co jeszcze omówimy na discovery callu i wybierz dogodny termin spotkania!

newsletter business english for it
Natalia Sobieszczuk Account Manager
TAK, umawiam DISCOVERY CALL!

Język angielski po… polsku!

Porady

Angielski z native speakerem

Często zgłaszają się do nas osoby, które koniecznie chcą mieć zajęcia z tzw. native speakerem − czyli osobą, której pierwszym językiem jest język angielski. Zazwyczaj pytamy wtedy, czym podyktowana jest ta potrzeba. Okazuje się, że nie zawsze tak naprawdę jest konieczne, żeby nauczycielem był ktoś ze Stanów czy z Wielkiej Brytanii. W tym wpisie podpowiemy, kiedy rzeczywiście lepiej szukać lekcji z native speakerem, a kiedy polski lektor będzie dla Ciebie zdecydowanie dobrym i trafnym wyborem.

Czytam więcej
Angielski w IT

Jak ćwiczyć biznesowy angielski? Krótki poradnik dla specjalistów i specjalistek IT

Umiejętność komunikowania się w języku angielskim jest niezwykle ważna w przypadku osób pracujących w IT. Teraz chcemy polecić kilka sposobów na ćwiczenie biznesowego angielskiego, jeżeli już jesteś w tej branży.

Czytam więcej
Angielski indywidualny

Give a good impression (without lying!) in an interview

One major factor is that ESL speakers are often poorly practiced at dancing around questions; you are too honest! Or rather, too direct. What’s the solution?

Czytam więcej