KONTAKT
KONTAKT
Wracam do listy wszystkich case study

Jak przeszkoliliśmy 15 kluczowych pracowników TSH w stosowaniu umiejętności biznesowych po angielsku? The Software House [CASE STUDY]

Choć wygrali ranking na najmniej pomysłową nazwę software house’u w Polsce, to ich projekty należą do najciekawszych w branży IT nad Wisłą. A że zazwyczaj siła tkwi w prostocie, TSH zgłosiło się do CoAction z jasną potrzebą wyszkolenia najważniejszych specjalistów w zakresie − jak to sami nazwali − „full stack communication”. Dla nas brzmiało to jak plan, dlatego zakasaliśmy rękawy i wzięliśmy się do roboty. Co udało się osiągnąć dzięki tej współpracy od 2020 roku? O tym w poniższym case study!

Branża

IT | software house

Kiedy

Od 2020 r.

Klient

The Software House tworzy rozwiązania technologiczne dla firm z około 25 krajów. Ich klienci to między innymi platforma Esky, Pet Media Group czy Property Finder. Obecnie liczą 220 pracowników − cały czas rosną w globalne projekty i zwiększają liczbę osób na pokładzie.

Wyzwanie

TSH zgłosił się do nas w momencie korzystania z kursów grupowych z ich wewnętrznymi lektorami. Kursy były oferowane fakultatywnie − dla chętnych pracowników. Problemem było to, że nie uczestniczyli w nich kluczowi pracownicy, tacy jak: kierownicy zespołów deweloperskich, top management, a także osoby z działu sprzedaży i marketingu.

Dopiero po dokładniejszym zbadaniu sprawy okazało się, że niektórym menedżerom brakuje precyzji wypowiedzi oraz stosowania języka, który buduje długofalowe relacje. Zdarzały się więc sytuacje, w których zagraniczny klient nie decydował się na współpracę z TSH przez nieporozumienia i niedopowiedzenia w komunikacji − wynikające oczywiście z braków językowych.

Cel

Dotyczyło to również headów zespołów, którzy sami dostrzegli, że ich poziom języka angielskiego nie jest wystarczający i wpływa bezpośrednio na to, czy firma rozwija się za granicą i pozyskuje nowe zlecenia. Trzeba było to zmienić!

Kolejnym ważnym celem wskazanym przez TSH było podniesienie umiejętności biznesowych po angielsku, w tym głównie: negocjowania, prezentowania, argumentowania oraz pisania biznesowego.

Podniesienie poziomu konkretnej kompetencji miało być dopasowane do roli pracownika w organizacji− co jest naszą główną ideą w CoAction.

IT’s a match − szansa na szkoleniowy sukces

0 Ekspertów brało udział w naszych szkoleniach i warsztatach
0 miesięcy średnio trwało ich wejście z poziomu B2/B2+ na C1/C1+
0h szkoleń przeprowadziliśmy dla kluczowych ludzi z TSH
0 różne rodzaje szkoleń i warsztatów dopasowaliśmy do potrzeb TSH

„[…] to, że uczycie nie tylko angielskiego, ale też prezentowania czy negocjowania po angielsku, wpływa realnie na naszą komunikację z klientami i partnerami”.

Mateusz Kubiczek CEO
skuteczna nauka języka angielskiego
Jakie kroki podjęliśmy, aby osiągnąć założone cele?

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?

 

Zastanawiasz się, jakie są praktyczne efekty szkoleń z angielskiego od CoAction, które organizujemy w The Software House?

 

Nic prostszego! Koniecznie sprawdź nasze wspólne #successstory w wygodnym PDF-ie. Niech dobre nowiny idą w świat! 😎

TAK, CHCĘ POZNAĆ CAŁE CASE STUDY!
Jaki będzie następny krok?

Na początek umówmy się na discovery call

Nasi Klienci zazwyczaj próbowali wcześniej różnych rozwiązań − angielskiego w szkołach językowych, z lektorem, z native speakerem, w aplikacji. Są również tacy, którzy po raz pierwszy zabierają się za angielski w kontekście zawodowym. Często dopiero po spotkaniu z nami dochodzą do sedna wyzwania, z jakim się mierzą. Dlatego chcemy z Tobą porozmawiać.

W CoAction uważamy, że nauka angielskiego pod kątem zawodowym powinna być zaprojektowana wokół bardzo konkretnych celów. Muszą one wynikać z jasno zdefiniowanych przykładów użycia języka w danej roli oraz poziomu „poczucia” się dobrze w komunikacji po angielsku. Klucz to jej jakościowe wykorzystanie − u Ciebie, pracownika (jeśli organizujesz szkolenia w firmie), a także u Twoich rozmówców − klientów, zespołu, partnerów biznesowych.

Ma to dla Ciebie sens? Zobacz, co jeszcze omówimy na discovery callu, a następnie od razu wybierz dogodny termin spotkania online!

Warsztaty English + Skills
Przemysław Fidzina CEO
TAK, umawiam DISCOVERY CALL!