KONTAKT
KONTAKT

Business English indywidualnie

Inwestycja w angielski
to Twój zysk

Nauczymy Cię takiego angielskiego, który przyda się konkretnie na Twoim stanowisku. Ułatwiaj sobie codzienne obowiązki dzięki odczuwalnej poprawie komunikacji po angielsku!

skuteczna nauka języka angielskiego Management & Business Development HR & Administration TWOJA ROLA! 👩🏻‍💻👨🏻‍💻 Sales & Marketing Legal & Finance

Od 10 lat jesteśmy partnerem firm
w nauce języka angielskiego

Skończ z frustracją wynikającą z Twojego poziomu angielskiego, którego używasz w pracy

angielski w IT indywidualnie - dla specjalistów IT, programistów i deweloperów

Czujesz, że czasami brakuje Ci słów lub odpowiedniego określenia podczas rozmowy po angielsku?

 • Zyskaj wiarygodność w oczach klientów i przełożonych dzięki swobodnej komunikacji, zachowując swoją eksperckość! 
 • Wchodź z klientami zagranicznymi w merytoryczną dyskusję i przedstawiaj im swój punkt widzenia − sprawnie, dyplomatycznie oraz asertywnie. 
 • Nie bój się argumentować swojego stanowiska tylko przez braki w komunikacji. Prezentuj, negocjuj lub poprowadź spotkanie po angielsku tak, jak to robisz po polsku.
Michał Durys Web & UI/UX Designer
„Szkolenie mojego angielskiego z CoAction pomogło mi rozwinąć skrzydła i przełamać barierę, którą miałem podczas rozmów z klientami. Moja Lektorka wyciągnęła ze mnie wszystko, co najlepsze − teraz absolutnie nie stresuje się przed spotkaniem z zagranicznym klientem!”.

Chcesz prezentować się z jak najlepszej strony na rozmowach rekrutacyjnych?

 • Bądź wartościowym kandydatem na wymagającym rynku pracy − nie tylko w Polsce, ale i na rynkach zagranicznych!
 • Stań o krok przed innymi kandydatami dzięki nauce autoprezentacji, zgrabnego przedstawiania case’ów, projektów i umiejętnego mówienia po angielsku o swoich mocnych stronach.
 • Bądź mocny w swojej branży i nie wychodź na słabszego specjalistę przez nieprecyzyjną komunikację po angielsku − pokaż firmie gotowość do inwestycji w Twój potencjał.
Bartłomiej Szymański Electronics Engineer
„Szkolenie bardzo dobrze zaplanowane, chyba najefektywniej spożytkowane 5 godzin w ostatnich latach. Mocno indywidualne podejście, dopasowane pod stanowisko, na które się aplikuje. Po 3 latach przerwy z językiem rozmowa o pracę przebiegła „śpiewająco”. Myślę, że to jeden z tych kursów, w których dokonuje się rzeczy niemożliwych”.

Poznaj Business English indywidualnie i ułatw sobie bycie liderem w zespołach w Twojej branży

kurs angielski biznesowy online

Masz problemy, żeby prowadzić po angielsku spotkania 1-1 i rozmawiać na miękkie tematy z zespołem?

 • Prowadź efektywnie zespoły składające się z osób posługujących się językiem innym niż polski!
 • Wspieraj swoich ludzi − sformułuj im cele kompetencyjne i postaw na wartościową komunikację. Niech poziom Twojego angielskiego nie rodzi nieporozumień.
 • Przekazuj precyzyjnie wszystko, co masz na myśli na każdym spotkaniu! Postaw na realny progres językowy od razu przekładający się na komfort w codziennej pracy.
Grzegorz Korzeniowski Senior Software Engineer & Team Leader
„Korzystam ze szkoleń w CoAction już od kilku lat. Czas i pieniądze zainwestowane w lekcje to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. Lektorzy zawsze są przygotowani. Nie ma nudy, efekty są szybkie oraz znaczące. Kiedy porównam siebie dziś vs sprzed szkolenia − to absolutna przepaść w poziomie języka. Udało się wykonać skok jakościowy, mimo tego, że jestem leniwy i nienawidzę uczyć się w domu. Szybko zyskałem wzrost pewności siebie, a także polepszyłem umiejętności prowadzenia rozmów biznesowych”.

Zależy Ci na tym, żeby efektywniej prowadzić projekty dzięki precyzyjnej komunikacji po angielsku?

 • Przedstawiaj płynnie po angielsku swój punkt widzenia w rozmowach z zagranicznym klientem, unikając nieporozumień i problemów komunikacyjnych. 
 • Nie odstawaj poziomem angielskiego od ludzi ze swojego zespołu − czuj się swobodnie w komunikacji ze wszystkimi współpracownikami.
 • Naucz się komunikacji w konkretnym kontekście. Otoczenie języka technicznego zgrabnym komunikatem to podstawa do nawiązywania relacji oraz efektywnej pracy!
Łukasz Bielak Data Engineer
„Nauka języka z CoAction to przede wszystkim bardzo profesjonalne szkolenie dostosowane do indywidualnych potrzeb. Świetny kontakt z Lektorem gwarantuje bezstresowe zajęcia i rozwijanie również tej codziennej, nieformalnej komunikacji. Polecam serdecznie!”.

Znajdź lepiej płatną pracę i prowadź ambitniejsze projekty dzięki profesjonalnemu angielskiemu w biznesie

angielski w IT online

Nie możesz awansować na wyższe stanowisko w obecnej firmie?

 • Nie czekaj na lepsze projekty lub awans − mów o skomplikowanych tematach ze swojej branży w przystępny sposób! Uda Ci się to dzięki nauce Business English ukierunkowanego na rozwój umiejętności niezbędnych na Twoim stanowisku.
 • Zapomnij o brakach w kompetencjach językowych na spotkaniach z osobami, dla których angielski jest językiem natywnym albo mającymi lata doświadczenia w pracy po angielsku.
 • Sprawnie posługuj się angielskim w swojej firmie, żeby obyć się z klientem w globalu, a przełożeni przestaną pomijać Cię przy obsłudze międzynarodowych projektów.
Rusłana Niedaszkowska UX/UI Art Director
„Gorąco polecam CoAction tym osobom, które chcą naprawdę podnieść swój poziom języka angielskiego. Do atutów całego szkolenia należą przede wszystkim: wysoki poziom organizacyjny, profesjonalny poziom nauczania, indywidualny program i pogłębianie słownictwa zawodowego. Czyli wszystko, co potrzebne do osiągnięcia wyników!”.

Szukasz nowej pracy w firmie obsługującej zagranicznych klientów?

 • Dołączaj do ciekawszych, lepiej płatnych projektów! Mów i czuj się swobodnie w komunikacji po angielsku w branży, na której Ci zależy.
 • Postaw na efektywną naukę odpowiadającą Twoim celom, żeby szybko oraz skutecznie wyeliminować braki i poprawić poziom komunikacji niezbędny do pracy w nowej firmie.
 • Naucz się takiego języka, jakiego potrzebujesz na konkretnym stanowisku − dzięki dopasowanemu, indywidualnemu planowi nauki.
Dawid Mszanowski Backend Engineer
„Od początku zajęć z CoAction czułem się wysłuchany, bo poprosiłem o skupienie się na nauce mówienia. Lektor cudownie się tutaj spisał, bo układał zajęcia właśnie pod moje preferencje. Kilka razy zdarzyło się, że lekcje przeciągnęły się i nie było z tym problemu, pełna elastyczność. Kontakt pomiędzy nami był luźny, ale bardzo konkretny”.
Dlaczego specjaliści nam ufają?

Pomagamy w rozwoju zawodowym dzięki Business English indywidualnie!

Wybierają nas m.in. założyciele, menedżerowie i specjaliści z topowych polskich software house’ów, agencji product & design oraz firm technologicznych. Sprawdź potwierdzone opinie o naszych szkoleniach od ponad 70 osób!

Skąd wiemy, że nasze szkolenia działają?

0+ przeszkolonych ekspertów i menedżerów
0+ współpracujących firm
0+ tysięcy przeprowadzonych godzin szkoleń
0.0 średnia ocen w Google i FB

Zobacz, co osiągnęli nasi Klienci − case study

„Zauważyliśmy poprawę. Język jest płynniejszy, śmiały. Nie boimy się rozmawiać po angielsku […]”
Jagoda Anusiewicz, Head of Operations
Liczba szkoleń 25+
Sprawdź, co udało się osiągnąć dzięki nauce angielskiego z CoAction
„Dzięki CoAction nowi klienci wybrali nas do współpracy − zobaczyli, że poziom angielskiego developerów jest bardzo dobry […]”
Michał Piórkowski, CEO & Co-founder
Liczba szkoleń 30+
Zobacz, co zmieniło się na lepsze w Visuality za sprawą naszych szkoleń
Chcesz poznać nowe zwroty niezbędne w biznesowym angielskim?

Bezpłatny e-book Business English specjalnie dla Ciebie

Wystarczy, że podasz nam swój adres e-mail, a e-book 30 KEY IDIOMS FOR BUSINESS MEETINGS trafi prosto na Twoją skrzynkę. Dzięki nowym zwrotom lepiej zrozumiesz klienta i ożywisz język angielski, polepszając płynność mówienia o biznesie!

Chcesz nas bliżej poznać?

Czujemy biznes tak, jak nikt inny! 🎯

Jako CoAction Business Language Trainers jesteśmy na rynku szkoleń od 2012 roku. Od początku uczyliśmy Business English indywidualnie osoby z wymagających branż, takich jak IT, marketing, prawo czy finanse − czym wyróżniamy się do dziś.

Wierzymy, że angielski w kontekście zawodowym to coś więcej niż zwykły kurs czy nauka w aplikacji − bo podstawa do realizacji z indywidualnych celów związanych z pracą.

Dlatego zawsze uczymy pod konkretne sytuacje zawodowe i na podstawie jasno wyznaczonych priorytetów.

kurs języka angielskiego dla firm

FAQ − najczęstsze pytania do CoAction

Agnieszka Lasoń-Kurzela Head of Customer Care & Finance

Masz więcej pytań?

Skontaktuj się z nami, a doradzimy Ci w kwestii szkoleń z angielskiego w Twojej firmie!

Nie jesteśmy stacjonarną szkołą językową. Głównie uczymy online. Każde szkolenie z naszej oferty jesteśmy w stanie od początku do końca przeprowadzić zdalnie i co najważniejsze − zrobić to skutecznie.

Wielu naszych Klientów biznesowych sporo podróżuje lub pracuje w trybie remote. W związku z tym, żeby zachować tempo nauki podczas szkolenia, łączymy się z nimi przez internet. Aby zapewnić wysoką jakość komunikacji, w trakcie spotkań używamy sprawdzonej platformy do prowadzenia webinarów.

W profesjonalnym nauczaniu angielskiego rozróżnia się podział na General English − czyli angielski używany w codziennych, ogólnych rozmowach bez specyficznego kontekstu zawodowego (praca, nauka, wąski zakres zainteresowań), a także Business English, na którym my się skupiamy. Rozumiemy go jako angielski szlifowany pod konkretną rolę pod konkretne potrzeby i okoliczności. Z nami nauczysz się tylko takiego angielskiego, który będzie związany z kontekstem i obszarem, jakiego będziesz potrzebować − bez wchodzenia w tematy np. prawnicze czy ekonomiczne, jeśli to nie Twoje branże.

Jeśli w Twojej obecnej firmie znacie angielski techniczny albo korzystacie z niego biernie − odpowiednio nakierujemy Cię do aktywnego korzystania z niego w mowie/piśmie.

Nasze plany szkoleniowe opierają się na nauczaniu komunikacji potrzebnej w danej branży  − żeby dysponować w mowie/piśmie słownictwem, strukturami, a także językiem funkcyjnym, które są niezbędne w efektywnym wykonywaniu swoich obowiązków.

 

Większość celów Klientów realizujemy podczas szkoleń z naszymi Lektorami_kami niebędącymi native speakerami. Jednak współpracujemy również z native speakerami m.in. z USA i Wielkiej Brytanii. Dopiero po ustaleniu Waszych potrzeb doradzimy, czy lektorem_ką powinien_nna być native speaker, czy nie jest to konieczne. Narzędzia, rodzaje szkoleń i − co najważniejsze − nasi_sze Lektorzy_ki, dobierani_e są tak, aby zmaksymalizować realizację celów nauki (poczytaj o tym więcej: Angielski − z native speakerem czy polskim nauczycielem?). 

W CoAction nie zajmujemy się w 100% typowym outsourcingiem lektora_ki jak inne szkoły czy też zapewnieniem lektora_ki do ogólnych konwersacji. Za naszymi szkoleniami idzie odgórna, systemowa metodyka, którą stosują wszyscy uczący. Mamy te same standardy dla Lektorów_ek z każdego kraju, a także dodatkowo szkolimy ich/je z uczenia specjalistów stricte z branży IT & tech. Wybierając CoAction, stawiasz więc na spójny system.

Poziom oraz jakość angielskiego, biegłość i umiejętność nauczania Business English − to tylko niektóre kryteria rekrutacyjne, które przyjęliśmy dla naszego Zespołu Lektorskiego. Część z naszych Lektorów_ek ma również doświadczenie biznesowe lub jest zainteresowana szeroko rozumianym biznesem.

To prawda, nie mamy cennika na stronie i nie będziemy go dodawać. Wynika to z filozofii naszego podejścia do nauki. 

Cena szkolenia zależy m.in. od konkretnego pakietu czy rodzaju kursu. Możemy je zarekomendować dopiero po tym, jak wspólnie wyznaczymy cele i sprawdzimy Twój poziom angielskiego.

Nie uczymy w systemie pay as you go, który zakłada, że kurs nie ma końca ani początku. W CoAction stawiamy na mierzalne cele do zrealizowania w określonym czasie − z przystankami na rewizję realizacji kamieni milowych.

Nasi Kursanci_tki uczą się z nami, dlatego, że osiągamy efekty. Płacą nie za nic niewnoszące konwersacje, które mogą być przyjemne, ale za dające prawdziwą satysfakcję szkolenia z konkretnymi założeniami, realnie rozwijające ich komunikację w danej branży.

Nie oferujemy typowych lekcji próbnych.

Jednak, żebyś miał_a 100% pewność, że nie kupujesz kota w worku, przed rozpoczęciem szkolenia dajemy Ci szansę na sprawdzenie, w jaki sposób pracujemy. Pokazujemy to w trakcie spotkania Demo, podczas którego poznajesz nasze kluczowe narzędzia, w tym m.in. Training Report − w którym zbieramy cały feedback ze szkolenia i dane do śledzenia Twoich postępów.

Już na tym etapie jesteś w stanie rozpoznać, czy nasze podejście pasuje do tego, co chcesz osiągnąć dzięki nauce komunikacji po angielsku.

Tak jak wspominaliśmy w punkcie: Czy prowadzicie zajęcia z native speakerami?wybierając CoAction, kupujesz cały system nauki pełen spójnych, wysokich standardów, a nie typowy outsourcing konkretnego lektora_ki. Ponadto dajemy Ci szansę zmiany Prowadzącego_ą zajęcia po pierwszych 6 spotkaniach. Bierzemy odpowiedzialność za efekty nauki, ale pamiętaj, że jest to możliwe tylko wtedy, jeśli jako Kursant_ka zaangażujesz się w pracę własną.

To zależy.

Często dostajemy w zapytaniach gotowe pomysły na organizację zajęć (w tym np. częstotliwość i ich długość) od przyszłych Kursantów, którzy podają dużo szczegółów. Chodzi o uzyskanie konkretnych danych do porównania ofert.

W CoAction nie podamy Ci takich informacji z góry, bo zawsze chcemy poznać uzasadnienie oraz potrzeby idące za szkoleniem z angielskiego i co ono ma Ci dać. Operujemy tylko tam, gdzie jesteśmy w stanie pokazać wpływ nauki z nami na Twoje cele zawodowe.

W przypadku regularnych szkoleń zazwyczaj rekomendujemy zajęcia 90-minutowe. Taka długość najczęściej pozwala w pełni wykorzystać możliwości spotkania − w tym na powtórkę materiału (dzięki narzędziom Training Report i Quizlet), a także na skuteczną realizację nowego zagadnienia. Niemniej zapewniamy również zajęcia 60-minutowe, 90-minutowe oraz 120-minutowe.

Co proponujemy w ramach nauki angielskiego IT indywidualnie?

Business English

🚀 Opakowujemy język w profesjonalny i nowoczesny angielski biznesowy! To spersonalizowane, regularne zajęcia w tempie dostosowanym do Twojego poziomu i celów. Zyskasz m.in. płynność oraz pewność wypowiedzi podczas spotkań z klientem lub zespołem − nauczysz się współczesnego angielskiego do wykorzystania w pracy! Opcja na start zarówno dla osób technicznych, jak i z działów biznesowych (marketing, HR itd.).

Legal English

🧑‍⚖ Nauczymy Cię zarówno swobodnego, poprawnego używania języka prawniczego − którego używasz, opowiadając o prawie, jak i języka dokumentów prawnych. Zakres specjalistycznego słownictwa oraz jego wymowy dobieramy tak, żeby przygotowywał do rozmów po angielsku w Twojej specjalizacji. Ten kurs to świetne uzupełnienie szkolenia Business English, jeśli pracujesz w środowisku międzynarodowym.

English+Skills

📈 Dajemy Ci coś więcej niż tylko język angielski dla konkretnej umiejętności. Podczas intensywnych warsztatów pokażemy, jak stworzyć przewagę komunikacyjną, wykorzystując profesjonalny język w wąskim kontekście (prezentacja oferty, storytelling, pitch, negocjowanie, skuteczne spotkania, dyplomatyczna i efektywna obsługa klienta). Nabierzesz pewności w sytuacji biznesowej, z którą będziesz mieć do czynienia!

Job Interview

🎯 Podszlifujemy Twój język pod rozmowy o pracę po angielsku! Podczas 5 godzin intensywnych warsztatów przejdziesz z Trenerką przez cały proces związany z Job Interview. Począwszy od analizy CV pod kątem jakości i poprawności angielskiego, przez wiarygodne mówienie o mocnych stronach oraz doświadczeniu, kończąc na symulacji pytań rekrutacyjnych. Wszystko nastawione na poszerzenie zakresu słownictwa, a także poprawności wypowiedzi!

Jaki będzie następny krok?

Na początek umówmy się na discovery call

Nasi Klienci zazwyczaj próbowali wcześniej różnych rozwiązań − angielskiego w szkołach językowych, z lektorem, z native speakerem, w aplikacji. Są również tacy, którzy po raz pierwszy zabierają się za angielski w kontekście zawodowym dla swojej branży. Często dopiero po spotkaniu z nami dochodzą do sedna wyzwania, z jakim się mierzą. Dlatego chcę z Tobą porozmawiać.

W CoAction uważamy, że nauka angielskiego pod kątem zawodowym powinna być zaprojektowana wokół bardzo konkretnych celów. Muszą one wynikać z jasno zdefiniowanych przykładów użycia języka w danej roli oraz poziomu „poczucia” się dobrze w komunikacji po angielsku. Klucz to jej jakościowe wykorzystanie − u Ciebie, a także u Twoich rozmówców − klientów, zespołu, partnerów biznesowych.

Ma to dla Ciebie sens? Chcemy dobrze zrozumieć Twoje potrzeby i motywacje, bo to wokół nich zaplanujemy cele nauki oraz plan szkoleniowy. Zobacz, co jeszcze omówimy na discovery callu, a następnie od razu wybierz dogodny termin spotkania!

newsletter business english for it
Natalia Sobieszczuk Account Manager
TAK, umawiam DISCOVERY CALL!

Piszemy o angielskim po… polsku!

Porady

Angielski z native speakerem

Często zgłaszają się do nas osoby, które koniecznie chcą mieć zajęcia z tzw. native speakerem − czyli osobą, której pierwszym językiem jest język angielski. Zazwyczaj pytamy wtedy, czym podyktowana jest ta potrzeba. Okazuje się, że nie zawsze tak naprawdę jest konieczne, żeby nauczycielem był ktoś ze Stanów czy z Wielkiej Brytanii. W tym wpisie podpowiemy, kiedy rzeczywiście lepiej szukać lekcji z native speakerem, a kiedy polski lektor będzie dla Ciebie zdecydowanie dobrym i trafnym wyborem.

Czytam więcej
Angielski w IT

Jak ćwiczyć biznesowy angielski? Krótki poradnik dla specjalistów i specjalistek IT

Umiejętność komunikowania się w języku angielskim jest niezwykle ważna w przypadku osób pracujących w IT. Teraz chcemy polecić kilka sposobów na ćwiczenie biznesowego angielskiego, jeżeli już jesteś w tej branży.

Czytam więcej
Angielski indywidualny

Give a good impression (without lying!) in an interview

One major factor is that ESL speakers are often poorly practiced at dancing around questions; you are too honest! Or rather, too direct. What’s the solution?

Czytam więcej