KONTAKT
KONTAKT
ikona 1 ikona 2 ikona 3 ikona 4
#CoActionTeam

Inwestycja w angielski
to Twój zysk

Poznaj naszą historię i dowiedz się, kto stoi za szkoleniami w CoAction!

Od 10 lat jesteśmy partnerem firm m.in. z rynku IT & tech
w nauce języka angielskiego

zespół specjalistów CoAction
40+

Każdą firmę tworzą przede wszystkim LUDZIE. A my mamy wyjątkowe szczęście, bo CoAction to zgrana drużyna, w której po prostu lubimy ze sobą pracować!

jak efektywnie uczyć się angielskiego
Gramy do jednej bramki − dołączysz?

W CoAction zbudowaliśmy zaangażowany ZESPÓŁ − z różnorodnymi kompetencjami i backgroundem zawodowym, ale skupiony na nauczaniu angielskiego w biznesie.

Od 2012 roku prowadzimy szkolenia z nowoczesnego, biznesowego angielskiego − m.in. dla IT, marketingu, prawa czy finansów.

Mamy doświadczenie z wielu branż i szerokie wykształcenie − nie tylko filologiczne, lecz z m.in. z psychologii, zarządzania czy komunikacji. Wszyscy uważamy, że warto rozwijać umiejętności językowe w kontekście obowiązków i wyzwań zawodowych, a przy tym jednocześnie umieć wyrazić siebie − dzięki dopasowanemu, naturalnemu,  jasnemu przekazowi po angielsku. Zupełnie po ludzku.

Zapraszamy Cię do poznania sylwetek części osób z #CoActionTeam. Być może chcesz zostać jednym_ą z nas? ⤵️

Czytaj dalej
skuteczna nauka języka angielskiego
Jak działamy w praktyce?

Maksymalnie wykorzystujemy czas podczas treningu językowego 🚀

Przemek Fidzina, zakładając CoAction, miał za sobą 4 lata doświadczenia jako lektor języka angielskiego w środowisku korporacyjnym. Dzięki temu wiedział, że szkolenie skrojone na miarę potrzeb przynosi najlepsze efekty. Bo intensywna komunikacja międzyludzka, jaką jest praca z lektorem, czytelny proces nauczania oraz metodyka, są równie ważne, jak osobowość prowadzącego_j i kursanta_ki.

 

➡️ Na bazie tych doświadczeń opracowaliśmy własną metodykę szkoleniową specjalnie dla wymagającego biznesu − opartą na hiperpersonalizacji treści, wyznaczaniu konkretnych celów nauki i mierzalnym progresie. Wszystko pod uzyskanie realnego zwrotu z inwestycji w angielski.

Chcę poznać szczegóły!

Skąd wiemy, że nasze szkolenia i warsztaty działają? Te liczby mówią same za siebie.

Zobacz case study Klientów CoAction
0+ przeszkolonych ekspertów i menedżerów
0 lat na rynku
0+ współpracujących firm, w tym z branży IT & tech
0+ tysięcy przeprowadzonych godzin szkoleń
0+ osób w całym Zespole, w tym ponad 30 Lektorów i Lektorek
0% Klientów firmowych z rekomendacji
Co Lektorzy mówią o CoAction?

Praca w CoAction = zadowolony Lektor angielskiego! ✅

Jesteś Lektorką lub Lektorem z zamiłowania i szukasz pracy w miejscu, które nie jest klasyczną szkołą językową? Przekonaj się, że współpraca z CoAction oraz prowadzenie zajęć przy użyciu naszych autorskich metod są ciekawe, a także efektywne!

 

➡️ Jeśli chciał_abyś dołączyć do naszego Zespołu, już teraz prześlij swoje zgłoszenie!

Chcę obejrzeć rekomendację video od Lektora!
Dlaczego firmy i specjaliści nam ufają?

Pomagamy w rozwoju biznesów oraz ludzi dzięki językowi angielskiemu

Wybierają nas m.in. założyciele, menedżerowie i specjaliści z topowych polskich software house’ów, agencji product & design oraz firm technologicznych. Sprawdź potwierdzone opinie o naszych szkoleniach od ponad 70 osób!

Jaki będzie następny krok?

Na początek umówmy się na discovery call

Nasi Klienci zazwyczaj próbowali wcześniej różnych rozwiązań − angielskiego w szkołach językowych, z lektorem, z native speakerem, w aplikacji. Są również tacy, którzy po raz pierwszy zabierają się za angielski w kontekście zawodowym. Często dopiero po spotkaniu z nami dochodzą do sedna wyzwania, z jakim się mierzą. Dlatego chcemy z Tobą porozmawiać.

W CoAction uważamy, że nauka angielskiego pod kątem zawodowym powinna być zaprojektowana wokół bardzo konkretnych celów. Muszą one wynikać z jasno zdefiniowanych przykładów użycia języka w danej roli oraz poziomu „poczucia” się dobrze w komunikacji po angielsku. Klucz to jej jakościowe wykorzystanie − u Ciebie, pracownika (jeśli organizujesz szkolenia w firmie), a także u Twoich rozmówców − klientów, zespołu, partnerów biznesowych.

Ma to dla Ciebie sens? Zobacz, co jeszcze omówimy na discovery callu, a następnie od razu wybierz dogodny termin spotkania online!

Warsztaty English + Skills
Przemysław Fidzina CEO
TAK, umawiam DISCOVERY CALL!