KONTAKT
KONTAKT
Wracam do listy wszystkich wpisów

Personalizowane kursy Business English. Jak tworzymy szkolenia z angielskiego dostosowane do potrzeb pracowników?

Zależy Ci na podniesieniu umiejętności językowych swoich pracowników i na tym, żeby czuli się pewniej, wykonując swoje codzienne obowiązki? Sprawdź więc, jak personalizujemy nasze szkolenia z angielskiego!

Czego dowiesz się z tego artykułu?

Jednym z fundamentów jest personalizacja nauczania angielskiego

Wpisujesz w wyszukiwarkę: angielski dla firm i zaczynasz szukać szkoły językowej, która w końcu spełni Twoje oczekiwania. Chcesz znaleźć odpowiedni kurs Business English dla pracowników, ale gdzieś z tyłu głowy masz obawę, że po raz kolejny tematy na zajęciach będą nieadekwatne, a sam kurs niedostosowany do konkretnych potrzeb… Ty wydasz pieniądze, oni zmarnują swój czas i wrócicie do punktu wyjścia.

Mówisz nam, czego potrzebują Twoi pracownicy, a my dostosowujemy do tego szkolenie z angielskiego

Dobieramy lektora/lektorkę, i czuwamy nad tym, żeby cele, które wyznaczasz Ty oraz Twój zespół były realizowane.

Zawsze zawężamy zakres szkolenia do obszarów, w których Twoi pracownicy muszą używać języka.

Uwierz nam, nie każda osoba w Twojej firmie potrzebuje robić wyszukane small talki na każdy temat. Skupiamy się na tym, co dla pracownika i dla organizacji jest priorytetem. Łatwo powiedzieć, ale pokusa „odpłynięcia od brzegu” podczas zajęć bywa ogromna. Dlatego my stawiamy mocno na planowanie zakresu szkolenia i regularną weryfikację, czy plan jest realizowany.

Przykład: jeżeli pracownik jest menedżerem i prowadzi spotkania raportujące w języku angielskim np. raz na miesiąc, to kluczową umiejętnością będzie dla niego prezentowanie danych i wnioskowanie.

Dobrze wiemy, że wszyscy jesteśmy zabiegani, codziennie lista obowiązków się powiększa, a poczucie straty czasu na zajęciach, które niczego nie wnoszą, jest bardzo frustrujące. W związku z tym pracujemy na konkretach i po każdych zajęciach nasi kursanci mogą od razu wykorzystać to czego się nauczyli w pracy.

Chcesz poznać nowe zwroty niezbędne w biznesowym angielskim?

Bezpłatny e-book Business English specjalnie dla Ciebie

Wystarczy, że podasz nam swój adres e-mail, a e-book 30 KEY IDIOMS FOR BUSINESS MEETINGS trafi prosto na Twoją skrzynkę. Dzięki nowym zwrotom lepiej zrozumiesz klienta i ożywisz język angielski, polepszając płynność mówienia o biznesie!

Na pierwszych zajęciach wraz z kursantami wypełniamy zawsze dokument, Training Outline, w którym ustalamy 3 priorytetowe obszary pracy i 5 dodatkowych, które też pojawiają się na zajęciach.

Przykładowe obszary to:

  • prezentacja sprzedażowa w języku angielskim,
  • raportowanie sprzedaży, działania marketingowe, prognozowanie sprzedaży w języku angielskim,
  • prowadzenie spotkań podsumowujących projekt (Scrum, TC i VC),
  • rozmowa kwalifikacyjna po angielsku,
  • negocjacje (umów, harmonogramu zadań, MVP itd.)
  • prowadzenie rozmów z klientami na temat ich potrzeb i wymagań…

…i wiele innych!

Po określeniu obszarów, na których kursantom zależy najbardziej, zabieramy się do pracy

Lektor/lektorka przygotowuje kurs, na którym omawiane są dokładnie te tematy. Jednocześnie zachowujemy margines elastyczności takiego kursu, i jeśli nagle pojawi się dodatkowy temat, który kursant pilnie potrzebuje przerobić na zajęciach (mail do zarządu, poprowadzenie webinaru itp.), to wspieramy go w tym i aktualizujemy plan.

Znalezienie dobrej szkoły językowej, której oferta kursów językowych rzeczywiście będzie dopasowana do tego, czego potrzebuje Twoja firma, to wyzwanie.

My na poparcie tego, że nasz angielski dla firm, to kursy przygotowane przez kompetentnych lektorów, oparte na sprawdzonej metodzie i spersonalizowane poniżej, polecamy sprawdzić opinie od naszych Klientów.

Jaki będzie następny krok?

Pracujesz w organizacji lub zarządzasz nią i szukasz dla swoich pracowników szkoleń językowych? Niezależnie od tego, czy jest to firma marketingowa, finansowa, IT, czy robisz coś całkiem niesztampowego, chętnie pomożemy w podkręceniu Waszego angielskiego!

#EnglishForIT&Tech #BusinessEnglish

Co dalej?

W CoAction uważamy, że nauka angielskiego pod kątem zawodowym powinna być zaprojektowana wokół bardzo konkretnych celów. Muszą one wynikać z jasno zdefiniowanych przykładów użycia języka w danej roli oraz poziomu „poczucia” się dobrze w komunikacji po angielsku. Ma to dla Ciebie sens? Jeśli tak, to…

…skontaktuj się z nami!
CoAction - Zdjęcie Przemysław Fidzina
CoAction Business Language Trainers
Inne wpisy tego experta

Jakie artykuły jeszcze Ci polecamy?