Personalizowane kursy Business English - tworzymy kursy dostosowane do potrzeb Twoich pracowników

Przemysław Fidzina
Przemysław Fidzina

Dyrektor Zarządzający

Wpisujesz w wyszukiwarkę: angielski dla firm Warszawa i zaczynasz szukać szkoły językowej, która w końcu spełni Twoje oczekiwania. Zależy Ci na podniesieniu umiejętności językowych swoich pracowników i na tym żeby czuli się pewniej wykonując swoje codzienne obowiązki. Chcesz znaleźć odpowiedni kurs Business English, ale gdzieś z tyłu głowy masz obawę, że po raz kolejny tematy na zajęciach będą nieadekwatne, a sam kurs niedostosowany do konkretnych potrzeb Twoich pracowników. Ty wydasz pieniądze, oni zmarnują swój czas i wrócicie do punktu wyjścia. 

Dla nas jednym z fundamentów jest personalizacja nauczania:

➟mówisz nam czego potrzebują Twoi pracownicy i my dostosowujemy do tego kurs, dobieramy lektora/lektorkę, i czuwamy nad tym, zeby cele, które wyznaczasz Ty i Twój zespół były realizowane. Zawężamy zakres szkolenia do obszarów, w których Twoi  pracownicy muszą używać języka. Uwierz mi, nie każda rola w Twojej firmie potrzebuje robić wyszukane small talki na każdy temat. Skupiamy się na tym co dla pracownika i dla organizacji jest priorytetem. Łatwo powiedzieć, ale pokusa “odpłynięcia od brzegu” podczas zajęć bywa ogromna. Dlatego my stawiamy mocno na planowanie zakresu szkolenia i regularną weryfikację, czy plan jest realizowany.

Przykład: jeżeli pracownik jest menedżerem i prowadzi spotkania raportujące w języku angielskim np. raz na miesiąc to kluczową umiejętnością będzie dla niego prezentowanie danych i wnioskowanie📈 

Dobrze wiemy, że wszyscy jesteśmy zabiegani, codziennie lista obowiązków się powiększa, a poczucie straty czasu na zajęciach, które niczego nie wnoszą, jest bardzo frustrujące. W związku z tym, pracujemy na konkretach i po każdych zajęciach nasi kursanci mogą od razu wykorzystać to czego się nauczyli w pracy. Na pierwszych zajęciach wraz z kursantami wypełniamy zawsze dokument, Training Outline, w którym ustalamy 3 priorytetowe obszary pracy i 5 dodatkowych, które też pojawiają się na zajęciach. Przykładowe obszary to:

-prezentacja sprzedażowa w języku angielskim 

-raportowanie sprzedaży, działania marketingowe, prognozowanie sprzedaży w języku angielskim

-prowadzenie spotkań podsumowujących projekt (Scrum, TC i VC) 

-rozmowa kwalifikacyjna po angielsku

-negocjacje (umów, harmonogramu zadań, MVP etc.) 

-prowadzenie rozmów z klientami na temat ich potrzeb i wymagań 

...i wiele innych

Po określeniu obszarów, na których kursantom najbardziej zależy zabieramy się do pracy i lektor/lektorka przygotowuje kurs, na którym omawiane są dokładnie te tematy. Jednocześnie zachowujemy margines elastyczności takiego kursu, i jeśli nagle pojawi się dodatkowy temat który kursant pilnie potrzebuje przerobić na zajęciach (mail do zarządu, poprowadzenie webinaru itp.), to wspieramy go w tym i aktualizujemy plan.

Znalezienie dobrej szkoły językowej, której oferta kursów językowych rzeczywiście będzie dopasowana do tego czego potrzebuje Twoja firma, to wyzwanie. W poprzednim wpisie wymieniliśmy nawet 5 najczęstszych błędów popełnianych przy jej wyborze -> post

My na poparcie tego, że nasz angielski dla firm to kursy przygotowane przez kompetentnych lektorów, oparte na sprawdzonej metodzie i spersonalizowane poniżej wrzucamy kilka opinii osób decyzyjnych z firm, które zdecydowały się na współpracę z nami:

"Z CoAction szkolimy się w formule 1-1. Elastyczność, jakość lektorów i konkretna metoda nauczania oraz to, że treść zajęć jest dostosowana do każdego z nas - to mi się podoba najbardziej. Mnie CoAction zostało polecone, a ja polecam dalej."

Dima Venglinski, CEO, Fireart Studio

Odpowiadam za benefity w naszej firmie. Z CoAction nawiązaliśmy współpracę już kilka lat temu. CoAction wyszła nam naprzeciw i dopasowała usługi do naszych potrzeb (IT). Doceniamy ich za elastyczność, wysoką jakość lekcji (grupowe i indywidualne) i profesjonalną obsługę. Jesteśmy grupą indywidualistów z bardzo wysokimi standardami co oznacza, że niełatwo jest spełnić nasze oczekiwania! W przeszłości moi pracownicy często narzekali na zajęcia, od kiedy uczy u nas CoAction nie słyszałam ani jednej skargi.

Agnieszka Sobańska, Head of HR, EL Passion

CoAction pomogło nam w nauce angielskiego dwóch naszych pracowników, których poziom władania językiem był niski. To, co godne wyróżnienia, to na pewno pasja Przemka i jego pracowników do wykonywanej pracy. To bardzo widoczne. Ponadto doceniliśmy program spersonalizowany pod naszą branżę - software development - w którym to kursanci uczą się języka zawodowego. Efekty były bardzo zadowalające. Szkoleni pracownicy pozbyli się bariery wstydu, zdobyli umiejętność zrozumiałego artykułowania i wyjaśniania skomplikowanych spraw i poprawili angielski pisany. Mogę szczerze polecić usługi CoAction!

Mike Jackowski, COO, Asper Brothers

Więc jeżeli pracujesz w firmie lub zarządzasz firmą, która szuka dla swoich pracowników szkoleń językowych, niezależnie od tego czy jest to firma marketingowa, finansowa, IT czy robisz coś całkiem niesztampowego, chętnie pomożemy w podkręceniu Waszego angielskiego :) 

Potrzebujesz więcej informacji o naszych szkoleniach?