KONTAKT
KONTAKT
Co mówią o nas Klienci?

Inwestycja w angielski
to Twój zysk!

Ty jesteś Ekspertem_ką w swojej dziedzinie. My wiemy, jak uczyć nowoczesnego, biznesowego angielskiego. Ty potrafisz rozmawiać z partnerami biznesowymi. My wiemy, jak sprawić, by Twoja komunikacja po angielsku była płynna i precyzyjna. Sprawdź, jak to robimy w praktyce, a także co mówią o tym nasi Klienci!

Od 10 lat jesteśmy partnerem firm m.in. z rynku IT & tech
w nauce języka angielskiego

Dlaczego firmy i specjaliści nam ufają?

Pomagamy w rozwoju biznesów
oraz ludzi dzięki językowi angielskiemu

Wybierają nas m.in. założyciele, menedżerowie i specjaliści z topowych polskich software house’ów, agencji product & design oraz firm technologicznych. Sprawdź potwierdzone opinie o naszych szkoleniach od ponad 70 osób!

Zobacz, co osiągnęli nasi Klienci − case study

„Zauważyliśmy poprawę. Język jest płynniejszy, śmiały. Nie boimy się rozmawiać po angielsku […]”
Jagoda Anusiewicz, Head of Operations
Liczba szkoleń 25+
Sprawdź, co udało się osiągnąć dzięki nauce angielskiego z CoAction
„Dzięki CoAction nowi klienci wybrali nas do współpracy − zobaczyli, że poziom angielskiego developerów jest bardzo dobry […]”
Michał Piórkowski, CEO & Co-founder
Liczba szkoleń 30+
Zobacz, co zmieniło się na lepsze w Visuality za sprawą naszych szkoleń

Ikonka - We have a plan for your progress

Personalizujemy, bo jesteśmy pewni, że to działa

Mamy spójną metodykę nauczania. Każde szkolenie dopasowujemy indywidualnie − jak dobry garnitur szyty na miarę. Dzięki temu uczymy nowoczesnego, biznesowego angielskiego potrzebnego do wypełniania obowiązków na konkretnych stanowiskach. Zabieramy w językowy rejs bez… wykładów o konstrukcji kadłuba (chyba że potrzebujesz tego w kontekście zawodowym). Za to pomagamy wciągnąć żagle i stopniowo oddawać komunikacyjne stery!

Stawiamy diagnozę i działamy projektowo jak w IT & tech

Przed rozpoczęciem szkolenia kompleksowo i rzetelnie oceniamy poziom wyjściowy angielskiego w określonych ramach zawodowych. To dla nas podstawa, bo właśnie audyt pozwala na zaplanowanie szkolenia językowego ściśle wokół zidentyfikowanych braków. Wtedy wiemy, nad czym konkretnie pracować. Taki punkt startowy daje ogromną przewagę, bo zapobiega przepalaniu czasu i pieniędzy. Harder, better, faster, stronger!

Ikonka - Customised not one-size-fits-all

Lektorzy, którzy dobrze wiedzą, o czym mowa

Znajomość języka to jedno, umiejętność nauczania to drugie. Grono naszych Lektorek i Lektorów łączy w sobie obie cechy. Monitoring jakości nauczania pod kątem realizacji celów szkolenia oraz ciągła opieka prowadzona przez Dział Metodyczny dodatkowo łączy Zespół CoAction Business Language Trainers. Wszystko po to, żeby zapewnić jak najlepsze wyniki. Swoją drogą – podczas szkoleń używamy w 99% języka angielskiego!

Co sprawia, że nasze szkolenia są skuteczne?

Mamy sprawdzone metody dla wymagających Klientów

Chcę wiedzieć, jak uczycie!
CoAction - Nasz Zespół
Jaki będzie następny krok?

Na początek umówmy się na discovery call

Nasi Klienci zazwyczaj próbowali wcześniej różnych rozwiązań − angielskiego w szkołach językowych, z lektorem, z native speakerem, w aplikacji. Są również tacy, którzy po raz pierwszy zabierają się za angielski w kontekście zawodowym. Często dopiero po spotkaniu z nami dochodzą do sedna wyzwania, z jakim się mierzą. Dlatego chcemy z Tobą porozmawiać.

W CoAction uważamy, że nauka angielskiego pod kątem zawodowym powinna być zaprojektowana wokół bardzo konkretnych celów. Muszą one wynikać z jasno zdefiniowanych przykładów użycia języka w danej roli oraz poziomu „poczucia” się dobrze w komunikacji po angielsku. Klucz to jej jakościowe wykorzystanie − u Ciebie, pracownika (jeśli organizujesz szkolenia w firmie), a także u Twoich rozmówców − klientów, zespołu, partnerów biznesowych.

Ma to dla Ciebie sens? Zobacz, co jeszcze omówimy na discovery callu, a następnie od razu wybierz dogodny termin spotkania online!

Warsztaty English + Skills
Przemysław Fidzina CEO
TAK, umawiam DISCOVERY CALL!