Prezenty pod choinkę dla osób uczących się angielskiego

Przemysław Fidzina
Przemysław Fidzina

Dyrektor Zarządzający

Święta już za 3 tygodnie, a na pewno nie chcecie zostawiać kupowania prezentów pod choinkę, na ostatnią chwilę. Pomyśleliśmy w CoAction, że przyjdziemy Wam z pomocą w tym bardzo zabieganym czasie, i przygotowaliśmy listę idealnych prezentów dla osób, które uczą się angielskiego. Może Wasza siostra postanowiła niedawno rozpocząć kurs, koleżanka z pracy ma plan wziąć się za swój angielski od nowego roku, albo Wy sami z chęcią pod choinką znajdziecie w tym roku coś co pomoże Wam przejść na kolejny poziom? Łapcie listę i jeżeli macie jakieś dodatkowe pomysły lub któraś z naszych propozycji się u Was sprawdziła dajcie znać :)

FISZKI

🎁Zestaw fiszek. Są dwie opcje - papierowe, klasyczne zestawy, dla tych którzy wolą ćwiczyć offline, lub subskrypcja na Quizlet, gdzie możecie znaleźć lub tworzyć własne zestawy online (subskrypcja to koszt 150 zł za rok) 

Link do produktu fizycznego: https://www.fiszki.pl/jezyki/angielski/

Platforma do tworzenia fiszek online: https://quizlet.com

GRA KARCIANA

🎁Gra karciana “bójka na słówka”. Zarówno dla tych na poziomach podstawowych, jak i zaawansowanych. Można grać z innymi osobami, dobrze się bawić, a jednocześnie zapamiętywać wyrażenia i słówka.

Link do produktu: https://www.jezykiobce.pl/angielski/2016-bojka-na-slowka-gra-do-nauki-jezyka-angielskiego-5907608646539.html

QUIZ

🎁Quiz do nauki idiomów. W zestawie znajdziecie karty z angielskimi idiomami, dla osób na poziomach od B2-C1. Idiomy wplecione są w zdania, z których musicie wywnioskować ich znaczenie, a następnie odpowiedzieć na pytania, które sprawdzają Wasze rozumienie. Dzięki temu poznacie idiomy używane w codziennej komunikacji i takie, które często pojawiają się w filmach lub serialach. 

Link do produktu: https://www.jezykiobce.pl/gry-jezykowe/2186-quiz-do-nauki-angielskich-idiomow-piece-of-cake-5903792767180.html

PLATFORMA DO NAUKI Z FILMAMI I SERIALAMI

🎁Jeżeli jesteśmy przy filmach to następne narzędzie online, które polecamy to strona English Attack, które oferuje ciekawe ćwiczenia oparte na klipach z filmów i seriali, to opcja, która pozwala nam łączyć przyjemne z pożytecznym - oglądamy to co lubimy, a jednocześnie uczymy się angielskiego. Karta upominkowa, która daje dostęp na 6 miesięcy to koszt 185 zł.

Link do strony: https://pl.english-attack.com/ 

DOSTĘP DO MAGAZYNÓW ONLINE

🎁Dla tych, którzy lubią czytać i być na bieżąco z tym co się dzieje na świecie, dobrym prezentem będzie wykupienie dostępu do magazynów takich jak, Business Harvard Review, The Economist czy The Newsweek Learning English (ten ostatni polecamy szczególnie dla osób na poziomach B1 i B2, które mogą wybrać artykuły dostosowane do swoich możliwości i znajdą pod tekstami ćwiczeniami żeby wspiąć się na kolejny poziom).

KSIĄŻKA DO NAUKI GRAMATYKI

🎁Książka Arlety Witt “Grama to nie drama”, dla osób, które mają z gramatyką nie po drodze i na samą myśl, że będą przerabiać ćwiczenia z trybami warunkowymi, robi im się słabo. Zagadnienia gramatyczne są naprawde dobrze wytłumaczone, cytaty z seriali i filmów, w których wykorzystywany jest np. przerabiany czas są w każdym rozdziale, a ćwiczenia zawierają zawsze pewną dozę humoru, a to zdecydowanie uprzyjemnia naukę. 

Link do produktu: https://altenberg.pl/grama-to-nie-drama-arlena-witt/ 

SERIA KSIĄŻEK ZE SŁOWNIKIEM 

🎁Seria książek ze słownikiem. Znajdziecie tutaj klasyki takie jak powieści z Sherlockiem Holmesem w roli głównej, kryminały Agathy Christie, książki Orwella. Może zawsze chcieliście je przeczytać w oryginalne, ale obawialiście się, że Wasze umiejętności językowe nie są wystarczające? W tej serii na każdej stronie znajdziecie słowniczek, który zawiera najtrudniejsze słowa z polskim tłumaczeniem. Dodatkowo, na każdej książce znajdziecie oznaczenie poziomu, dzięki temu nie wybierzecie czegoś co będzie dla Was za trudne i sprawi, że zamiast przyjemności z czytania, będziecie odczuwać frustrację.

Link do produktu: https://zeslownikiem.pl/ksiazki-po-angielsku

NOTES 

🎁Wiele osób nadal lubi zapisywać to czego się uczą w zeszycie lub notesie. Często ważne jest też dla nich żeby notes był ładny, dobrze zorganizowany i poręczny. Wszystkie te kryteria spełniają produkty ze sklepu Pani Swojego Czasu. Z naszego doświadczenia świetnie nadają się do zapisywania nowych phrasal verbs albo zdań z Business Idioms. 

Link do produktu: https://www.paniswojegoczasu.pl/sklep/kategoria/notesy/

KURS BUSINESS ENGLISH

🎁Kurs Business English Premium w naszej szkole. To prezent, który możecie zrobić sobie jeżeli już od jakiegoś czasu myślicie nad tym żeby podszkolić swój angielski, czujecie, że język ogranicza Was w kontaktach biznesowych, albo jest jedyną przeszkodą w znalezieniu nowej pracy lub zdobyciu awansu. To będzie prezent w postaci długoterminowej inwestycji w Wasze umiejętności i pozycję na rynku pracy. Jeżeli myślicie, że to może być coś dla Was, umówcie się na lekcję demo z nami :) 

Link do produktu: https://coaction.pl/oferta/ 

Potrzebujesz więcej informacji o naszych szkoleniach?