KONTAKT
KONTAKT
CoAction Business Language Trainers

Sprawdź wszystkie moje wpisy 😊

Angielski w IT

Audyt angielskiego dla znanej firmy IT − EL Passion, powiązany z pensjami pracowników [CASE STUDY]

Rzetelna ocena poziomu angielskiego w praktyce to punkt wyjścia do realizacji projektów z zagranicznymi klientami. Co jest kluczowe w przygotowaniu takiej analizy? Personalizacja audytów językowych! Zobacz, co zaproponowaliśmy dla warszawskiego software & design house'u − EL Passion. Jak osiągnęliśmy adekwatne i porównywalne wyniki audytów językowych, które były przydatne do planowania kariery specjalistek i specjalistów? O tym w poniższym case study!

Czytam więcej
Angielski w IT

Precyzyjny plan i mierzenie efektów nauki angielskiego w Rebased (obecnie Shopify). Jak działają nasze Audyty językowe w praktyce? [CASE STUDY]

Czy wiesz, jaki jest REALNY poziom języka angielskiego Twoich pracowników? Na to pytanie odpowiedź przynoszą nasze Audyty językowe. W tym case study zobaczysz, jak pomogliśmy software house'owi Rebased w organizacji skutecznych szkoleń językowych, które przełożyły się na poprawę komunikacji z kluczowymi anglojęzycznymi klientami. Przeczytaj ten artykuł i sprawdź, co możesz zyskać dzięki Audytom języka angielskiego u swoich ludzi!

Czytam więcej
Angielski w IT

„Znacie realia i potrzeby branży IT!” − wywiad z Lidią Łoniewską, menedżerką HR z The Software House

Jakie są największe wyzwania HR-owe w branży IT i jak radzić sobie z rekrutacją w dobie kryzysu w realiach postpandemicznych? Przeczytaj nasz wywiad z Lidią Łoniewską − Head of HR z The Software House i sprawdź, co może Cię zainspirować w pracy w kontekście rozwoju języka angielskiego!

Czytam więcej
Angielski w firmie

Angielski to nie tylko benefit! Webinar z Ekspertką HR − Mają Gojtowską

Co wg Ekspertki HR jest kluczowe w przypadku szkoleń z angielskiego w firmach i dlaczego sama poleca CoAction?

Czytam więcej
Angielski w firmie

5 pułapek, w które wpadają rekruterzy, sprawdzając angielski kandydatów

Poziom angielskiego to jedna z najczęstszych umiejętności, którą rekruterzy sprawdzają na rozmowie kwalifikacyjnej. Jednak to może nie być tak proste, jak się wydaje.

Czytam więcej
Angielski w firmie

Szkolenia z języka angielskiego, a Employer Branding − jak to połączyć? 4 mity o angielskim w firmie

We wszystkich aspektach Employer Brandingu ważny jest język angielski. Dlaczego? W definicji EB podkreślone są trzy elementy: pozyskiwanie, zatrzymywanie pracowników i realizacja celów biznesowych. Każdy z nich powiązany jest właśnie z angielskim.

Czytam więcej
Angielski w firmie

Dlaczego audyt językowy to must-have tool dla menedżera HR?

Często szkolenia z angielskiego w firmach niestety nie wpływają na realny poziom angielskiego u kursantów. Nadal czują się oni niepewnie z komunikacją po angielsku i nie rozwijają kariery w organizacji. Dlaczego tak jest i co ma z tym wspólnego audyt?

Czytam więcej
Metodyka

Jakie są zalety lekcji z angielskiego online? Z perspektywy Kursanta i Lektora

Nauka online nie wpływa negatywnie na jakość zajęć czy ich efektywność. Jak tylko wypróbowaliśmy formułę zajęć online, stwierdziliśmy, że idealnie odpowiadają one na potrzeby naszych Kursantek i Kursantów. W tym wpisie argumentujemy, dlaczego w CoAction możemy każde szkolenie i warsztat przeprowadzić właśnie za pomocą spotkań video!

Czytam więcej
Angielski w IT

Mam problem z rekrutacją w IT − czy język angielski mi pomoże?

Specjaliści od HR-u w firmach IT zastanawiają się, jak ściągnąć do siebie najlepszych specjalistów, a potem, co najważniejsze, ich zatrzymać. Z naszego doświadczenia i współpracujących z nami firm IT, wiemy, że kursy angielskiego mogą być w tym pomocne.

Czytam więcej