Marysia

Lektor języka angielskiego

Jej plany o zostaniu tłumaczem kabinowym legły w gruzach, kiedy na pierwszym roku studiów niechcący przyjęła pracę lektorki w jednej z warszawskich firm. Od tego czasu wszystko przewróciło się do góry nogami, a wiele lat później nie wyobraża sobie innego życia.

Według niej język jest narzędziem poznawania świata i budowania relacji i na tym skupia się w swojej pracy. Wie, że żeby móc dobrze nauczyć, trzeba najpierw "nauczyć się" ucznia. Jest przekonana, że każdy kursant potrzebuje czegoś zupełnie innego i dlatego stawia na pełną personalizację zajęć. W CoAction oprócz prowadzenia szkoleń, pełni rolę Senior Teacher - prowadzi demo kursów, ocenia poziom nowych uczniów i definiuje ich potrzeby. Zajmuje się również onboardingiem nowych lektorów.

W wolnych chwilach pracuje jako przewodniczka małych grup w Afryce, a jej stopy stały na 4 kontynentach.

Absolwentka Lingwistyki Stosowanej UW ze specjalizacją nauczycielsko-tłumaczeniową
Studentka Approaches to English Teaching SWPS
Uprawnienia nauczycielskie wydane przez Uniwersytet Warszawski
Egzamin końcowy z języka angielskiego UW - poziom C2
Egzamin końcowy z języka niemieckiego UW - poziom C1
Certyfikat DELE z języka hiszpańskiego - poziom B2

Business English uczy od 5 lat.

Posiada doświadczenie w przygotowywaniu do rozmów kwalifikacyjnych po angielsku oraz do certyfikatów językowych, a przede wszystkim w szkoleniu umiejętności biznesowych, takich jak negocjacje, spotkania, prezentacje, rozmowy telefoniczne i profesjonalna korespondencja. Jej ulubioną branżą jest IT.

Pracowała jako lektorka także poza Europą, współpracując z organizacjami Poornima Foundation w Indiach oraz SOWO w Kenii.

Potrzebujesz więcej informacji o naszych szkoleniach?