Małgorzata

DYREKTOR METODYCZNY

W swej pracy  łączy wiedzę psychologiczną z filologiczną, wprowadzając również elementy coachingu. Uwielbia pracować z uczniami nie tylko nad językiem, ale również umiejętnościami miękkimi. Zafascynowana leksykalnym podejściem do nauczania języków, sama zaczęła się uczyć włoskiego w oparciu o jego zasady. Podstawą jej pracy jest budowanie szczerych, autentycznych i pełnych wzajemnego szacunku relacji z uczniami.

Prywatnie miłośniczka muzyki (zwłaszcza rockowej), gry na perkusji, a także turystyki (koncertowej i nie tylko, ulubiona destynacja - Włochy). Znana z pieczenia pysznych i zdrowych ciast. Uzależniona od Netfliksa i dobrych kryminałów.

Magister psychologii
Specjalizacja: pracy i organizacji
Uniwersytet  Śląski w Katowicach

Magister filologii angielskiej
Specjalizacja: tłumaczenia
Wyższa Szkoła Lingwistyczna w Częstochowie

Certyfikaty:

Diploma in Teaching English to Speakers of Other Languages (DELTA) – Moduł 1 (Pass with Merit, 2020), Moduł 3 – w trakcie

Cambridge Proficiency C2 (dawniej: CPE) – ocena: A (2020)

Kursy i  szkolenia:

Writing Good Exam Questions (Cambridge Assessment, Cambridge, 2020)

Szkoła Coachów (Grupa SET, Łódź, 2018)
Język angielski prawniczy (Uniwersytet Śląski w Katowicach, 2015)

W 2018 roku przeprowadziła prelekcję pt. „Czego potrzebujesz i dlaczego? Techniki coachingowe w służbie analizy potrzeb na pierwszych zajęciach z dorosłym uczniem” dla grupy prawie 100 lektorów językowych podczas konferencji Kapelusze Lektora, zorganizowanej przez Stowarzyszenie PASE.

Najważniejsze szkolenia i konferencje:

6th ELT Council Congress for teachers of English (Malta, 2020)

TWIST'17 (Lang LTC, Warszawa, 2017)

Konferencja szkoleniowa "Zlot Metodyków" (eduNation, Warszawa, 2017)

Intensywne warsztaty dla nauczycieli języków obcych "ON-Line ONA OFF-line" (DOS Teacher Training Solutions, Warszawa, 2017)

Praktyczny trening multimedialny (Anna Popławska, online, 2017)

European Language Congress (PASE, Warszawa, 2016, 2017, 2019)

Spice Up Your Class z technologią i bez niej (Anna Popławska, Kraków, 2016)

Jak uczyć online? (Anna Popławska, Warszawa, 2016)

Medical English (MedLabTranslatis, Warszawa, 2015)

Nauczaniem dorosłych zajmuje się od 2010 roku. Na początku, pracując jako asystent naukowo-dydaktyczny w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Śląskiego, prowadziła ćwiczenia z przedmiotów psychologicznych. W 2013 roku rozpoczęła swoją karierę lektorki języka angielskiego w firmach i odkryła, że swe życie zawodowe chce poświęcić głównie tej aktywności. 

Uczyła na wszystkich poziomach zaawansowania m.in. w firmach z branży samochodowej, ubezpieczeniowej, finansowej, bankowej, IT i farmaceutycznej. Przygotowywała z powodzeniem do egzaminów Cambridge (FCE, CAE, BEC) i TOEFL. 

Napisz do lektora

Potrzebujesz więcej informacji o naszych szkoleniach?