Angielski dla firm z dojazdem do klienta w Warszawie

Nasze szkolenia językowe dla firm

Business English Standard

Skupimy się na Twoich potrzebach, na branży i standardowych rozmowach biznesowych. Po angielsku, więc będzie i o pogodzie.

Zobacz

Business English Premium

Lektor przygotuje Cię do konkretnych zadań w Twojej firmie w języku angielskim. A po każdym spotkaniu dostaniesz indywidualny Training Report.

Zobacz

Konwersacje z native speakerem

Nic tak nie rozwija akcentu i płynnej mowy, jak rozmowa z człowiekiem, dla którego angielski to język rodzimy. Native speaker – check it out!

Zobacz

Kursy na Malcie

W głowie bez stresu obce słówka goszczą na dłużej. W bardziej swobodnej atmosferze i bez pośpiechu nauka angielskiego na tej wyspie przychodzi lżej, a efekty słychać od razu. Więc pozwól sobie na Maltę.

Zobacz

Business Communication Skills

Szybko, intensywnie i na jeden wybrany temat. Wybierz, której umiejętności w Twoim biznesie najbardziej w tej chwili potrzebujesz.

Zobacz

Szkolenia specjalistyczne

Medycyna estetyczna czy prawo międzynarodowe? Specjalistyczny angielski to codzienność naszych lektorów. I Twoje nowe kompetencje.

Zobacz

Kursy egzaminacyjne

Masz w planach egzamin językowy? A może dopiero myślisz o formalnym potwierdzeniu Twoich umiejętności? Znamy się na certyfikatach i doradzimy Ci, który wybrać!

Zobacz

Inne języki

Oprócz angielskiego uczymy tą samą metodą niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego i rosyjskiego. I oczywiście Polish for Foreigners, czyli kursy językowe z polskiego dla obcokrajowców!

Zobacz

Lexical Approach

Bez gramatyki powiesz niewiele, ale bez słownictwa nie powiesz nic.

Uruchamiamy w Twoim języku codzienne zwroty. Kurs na słownictwo to najpewniejsza metoda, żeby podróż po obcym języku i kulturze dała Ci przyjemność i pewność dotarcia do celu. Zabieramy Cię w egzotyczny rejs bez wykładów o konstrukcji kadłuba. Pomożemy wciągnąć żagle i gdy poczujesz się pewnie, oddamy Ci stery.
Więcej o naszej metodzie

1:1

One-to-one

Nasi lektorzy pracują z Tobą indywidualnie. Otrzymujesz 100% uwagi i dokładnie tyle Twojego czasu poświęcimy na naukę języka. Nie czekasz więcej na swoją kolej.

Business Needs Insight

Nie wiesz, czego dokładnie potrzebuje Twoja firma w dziedzinie kompetencji językowych? Zdaj się na nasze doświadczenie i autorską analizę potrzeb Business Needs Insight. Zawsze w pakiecie.

Inne usługi

 

Audyt językowyAudyt językowy to narzędzie, które pozwala skutecznie zarządzać kompetencjami językowymi pracowników w Twojej firmie. Wyniki opracowujemy w oparciu o powszechnie uznawany Europejski System Opisu Kształcenia Językowego (CEFR).

 

TłumaczeniaSpecjalizujemy się w tłumaczeniach w parze językowej: angielski <–> polski. Posiadamy również doświadczenie w przekładzie w innych kombinacjach językowych. Tłumaczymy ustnie oraz pisemnie.

Zaufało nam już 50 firm. Join the club.

Każdy Klient otrzymuje u nas taki rodzaj wsparcia językowego, jaki pozwoli rozwijać się zarówno firmie, jak i jej pracownikom. Business English to nasza specjalność. Jednak CoAction to nie tylko kurs języka obcego dla biznesu, ale także kontakt z native speakerami, którzy zapewnią naturalny akcent, słownictwo i swobodę wypowiedzi.
Potrafimy również nauczyć jednego z najtrudniejszych języków świata, czyli naszego języka rodzimego. Dla obcokrajowców organizujemy kursy językowe z polskiego. Przygotowujemy językowo do pracy i umożliwiamy załatwienie wszelkich spraw w Polsce.
Współpraca z CoAction zawsze oznacza aktywizację języka w Twoim biznesie. Skontaktuj się z nami, żeby dołączyć do klubu profesjonalistów komunikacji biznesowej.

Klienci o nas

Jakie są Twoje potrzeby językowe?

Jak skutecznie nauczyć się angielskiego dla biznesu?