Blog

Zapisz się na nasz newsletter i odbierz w prezencie nasz ebook "30 Key Phrases for Business Meetings".

SPRAWDZAM

Święta już za 3 tygodnie, a na pewno nie chcecie zostawiać kupowania prezentów pod choinkę, na ostatnią chwilę. Pomyśleliśmy w CoAction, że przyjdziemy Wam z pomocą w tym bardzo zabieganym czasie, i przygotowaliśmy listę idealnych prezentów dla osób, które uczą się angielskiego.

W dzisiejszym wpisie przedstawię naszą współpracę z firmą The Software House, jak przebiegła analiza potrzeb, jakie rozwiązanie zaproponowaliśmy i co na temat naszych kursów mówią osoby decyzyjne i nasi kursanci.

Niedawno przygotowałem wpis na temat narzędzi, które polecam do nauki angielskiego osobom pracującym w IT. Tym razem mam dla Was tekst z rekomendacjami zebranymi od naszych lektorów/lektorek na temat nauki Business English dla różnych branż.

Chodzimy na siłownię, na basen, uczęszczamy na zajęcia jogi czy trenujemy w domu. Dbamy o to, żeby nasze ciało było jak w najlepszej formie. To bardzo ważne, nie powinniśmy jednak zapominać o tym, że mózg też da się trenować.

W ostatnim wpisie udowadnialiśmy, że umiejętność komunikowania się w języku angielskim jest niezwykle ważna w przypadku osób pracujących w IT. Dzisiaj chcemy Wam polecić kilka sposobów na ćwiczenie biznesowego angielskiego jeżeli pracujecie w tej branży.

Jeżeli pracujesz w IT lub zastanawiasz się nad zmianą swojej ścieżki zawodowej i przejściem do tej branży, możliwe, że zastanawiałeś/aś się nad tym czy poziom Twojego angielskiego jest ważny. Już odpowiadamy!

Istnieje wiele platform do nauki języków, które oferują taką usługę jak lektorzy on call, czyli wchodzisz na stronę, o której chcesz, logujesz się i wybierasz dostępnego lektora. Dlaczego to nie zawsze działa?

To już 8 lat CoAction! W tym urodzinowym wpisie przeczytacie o początkach tego śmiałego projektu, który 8 lat temu postanowiłem zrealizować. Sprawdźcie od czego wszystko się zaczęło i jak przeżywaliśmy te ostatnie lata!

Potrzebujesz więcej informacji o naszych szkoleniach?