Blog

Zapisz się na nasz newsletter i odbierz w prezencie nasz ebook "30 Key Phrases for Business Meetings".

SPRAWDZAM

Wiele firm, zwłaszcza tych większych, kiedy chce zaoferować swoim pracownikom szkolenia językowe decyduje się na zatrudnienie wewnętrznego lektora, który prowadzi zajęcia dla wszystkich w firmie. Jakie zagrożenia niesie ze sobą zatrudnianie wewnętrznego lektora/lektorki?

W CoAction zdecydowaliśmy się na to aby uczyć naszych kursantów w oparciu o kilka zasad podejścia Leksykalnego (Lexical Approach). Teraz wytłumaczymy Wam na czym polega i dlaczego naszym zdaniem to najlepsza metoda przy uczeniu Business English dorosłych.

Święta już za 3 tygodnie, a na pewno nie chcecie zostawiać kupowania prezentów pod choinkę, na ostatnią chwilę. Pomyśleliśmy w CoAction, że przyjdziemy Wam z pomocą w tym bardzo zabieganym czasie, i przygotowaliśmy listę idealnych prezentów dla osób, które uczą się angielskiego.

W dzisiejszym wpisie przedstawię naszą współpracę z firmą The Software House, jak przebiegła analiza potrzeb, jakie rozwiązanie zaproponowaliśmy i co na temat naszych kursów mówią osoby decyzyjne i nasi kursanci.

Niedawno przygotowałem wpis na temat narzędzi, które polecam do nauki angielskiego osobom pracującym w IT. Tym razem mam dla Was tekst z rekomendacjami zebranymi od naszych lektorów/lektorek na temat nauki Business English dla różnych branż.

Chodzimy na siłownię, na basen, uczęszczamy na zajęcia jogi czy trenujemy w domu. Dbamy o to, żeby nasze ciało było jak w najlepszej formie. To bardzo ważne, nie powinniśmy jednak zapominać o tym, że mózg też da się trenować.

W ostatnim wpisie udowadnialiśmy, że umiejętność komunikowania się w języku angielskim jest niezwykle ważna w przypadku osób pracujących w IT. Dzisiaj chcemy Wam polecić kilka sposobów na ćwiczenie biznesowego angielskiego jeżeli pracujecie w tej branży.

Jeżeli pracujesz w IT lub zastanawiasz się nad zmianą swojej ścieżki zawodowej i przejściem do tej branży, możliwe, że zastanawiałeś/aś się nad tym czy poziom Twojego angielskiego jest ważny. Już odpowiadamy!

Istnieje wiele platform do nauki języków, które oferują taką usługę jak lektorzy on call, czyli wchodzisz na stronę, o której chcesz, logujesz się i wybierasz dostępnego lektora. Dlaczego to nie zawsze działa?

Dlaczego bez metodyka nie ma mowy o projektowaniu profesjonalnych szkoleń językowych? W dzisiejszym wpisie opowiemy trochę o tym kim jest taka osoba, jakie ma zadania i dlaczego jej rola jest tak istotna.

To już 8 lat CoAction! W tym urodzinowym wpisie przeczytacie o początkach tego śmiałego projektu, który 8 lat temu postanowiłem zrealizować. Sprawdźcie od czego wszystko się zaczęło i jak przeżywaliśmy te ostatnie lata!

Potrzebujesz więcej informacji o naszych szkoleniach?